16 Haziran 2024, Pazar

Ercan Doğan: “Partimiz eskisinden daha da güçlü”

25 Aralık 2023, Pazartesi 06:19

     


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aliağa Belediye Başkan Aday Adayı Ercan Doğan, Aliağa’da köklü bir geçmişe sahip olan partilerinin eskisinden daha da güçlü bir yapıda olduğunu belirterek, tüm aday adaylarının kucaklaştığı bu yarıştan kazananın Aliağa ve CHP olacağı bir sonuçla çıkacaklarına inancının tam olduğunu söyledi.

Bankacılık sektöründe uzun yıllar üst düzey yöneticiliklerde bulunan, son olarak Aliağa’da özel bir bankanın müdürlüğünü yapan CHP Aliağa Belediye Başkan Aday Adayı Ercan Doğan, yerel seçimlere birlik ve beraberlik içerisinde girmenin çok önemli olduğunu vurgulayarak, partisindeki tüm aday adaylarının bu bilinçle hareket ettiğini belirtti. Partideki tüm aday adaylarının Aliağa Belediye Başkanlığı’nı kazanabilecek güçte ve donanımda olduğunu ifade eden Doğan, “CHP’de genel başkanımız Özgür Özel’in de göreve gelmesiyle değişim ve dönüşüm noktasında yeni bir sayfa açıldı. CHP’ye bir heyecan getirdi. Ziyaret ve temaslarımızda halkımızın bize ve partimize olan ilgisi, inancı yolumuzu aydınlatıyor. Tüm aday adaylarının kucaklaştığı bu yarıştan kazananın Aliağa ve CHP olacağı bir sonuçla çıkacağımıza olan inancım tam.” Diye konuştu.  

“Birbiriyle kucaklaşan, hedefi ‘biz’ olan bir Cumhuriyet Halk Partisi var”

Hem parti ilçe teşkilatının, hem aday adaylarının birleştirici, yapıcı tutumla hareket ettiğini, Aliağa’da köklü bir geçmişi olan CHP’nin eskisinden daha da güçlü bir yapıda olduğunu kaydeden CHP Aliağa Belediye Başkan Aday Adayı Ercan Doğan, “CHP Aliağa İlçe Teşkilatı ve partimizin tüm aday adayları birlikte hareket ettiğinde aşamayacağımız engel yok.  Aliağa’da köklü bir geçmişe sahip olan partimiz eskisinden daha da güçlü bir yapıda. Birbirine kenetlenen, birbiriyle kucaklaşan, hedefi ‘ben’ değil ‘biz’ olan, şeffaf bir siyasi anlayışla yoluna devam eden bir Cumhuriyet Halk Partisi var. İki dönemdir kaybettiğimiz Aliağa Belediye Başkanlığı’nı birlik ve beraberlik içerisinde, tek yumruk olup yeniden ve daha farklı kazanacağız. Aliağa’mıza umut olmaya devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

“Ranta yönelik değil, halka yönelik belediyecilik nasıl yapılır herkes görecek”

Aday kim olursa olsun diğer aday adaylarının tıpkı aday gibi çalışacaklarına yürekten inandığını ifade eden Doğan, “Aday kim olursa olsun tüm aday adayları o arkadaşımızın arkasında birleşeceğiz ve 1 Nisan sabahı Aliağa’da değişim rüzgârı başlayacak.  Sosyal belediyecilikle, kadınlar, çocuklar, yaşlılar, engelliler ve mağdurlar tekrardan mutlu bir ilçede yaşayacak. Biz birlik ve beraberliğimizi sürdürdüğümüz sürece hem Aliağa’da hem İzmir’de hem Türkiye’de iktidar olmamız kaçınılmaz. Adayımız kim olursa olsun, diğer aday adaylarımız da onun arkasında birlik ve beraberlik içerisinde, inanç ve mücadeleyle çalışacaktır. 31 Mart’tan sonra ranta yönelik değil, halka yönelik belediyecilik nasıl yapılır herkes görecek.  Dur durak bilmeden çalışacağız. Birikimim ve tecrübeme dayanarak hazırladığım ilçemizle ilgili çok farklı projelerim var. Aday olur ve halkımızın desteğiyle göreve gelirsem bu projeleri hayata geçirmek için çalışacağım. Ancak başka bir arkadaşım aday olursa da bu projelerimi onlarla paylaşıp beraber hayata geçirmek için mücadele edeceğim.” Dedi.

(VOLKAN GÜNDÜZ)

 

  
Son Eklenen Haberler