131019098
21 Nisan 2024, Pazar

“İşimiz gücümüz Aliağa!”

26 Şubat 2024, Pazartesi 06:06

     


CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Çağatay Güç, “İşimiz gücümüz Aliağa!” sloganıyla seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Çağatay Güç, seçim çalışmaları kapsamında esnaf, vatandaş ve sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaret ettiği yerlerde vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Güç, Aliağa’yı adım adım gezdiklerini, gittikleri her yerde teveccühle karşılandıklarını söyledi. Aliağa’ya daha iyi hizmet etmek için çıktıkları bu yolda gördükleri ilgi, alaka ve samimiyetin kendilerini mutlu ettiğini vurgulayan Güç, “Sivil toplum kuruluşları, sendikalar ve derneklerle bir araya gelerek daha iyi bir Aliağa için neler yapılması gerektiğini istişare ediyoruz. İhtiyaçları ve sorunları hemşehrilerimizden dinlemeye devam ediyoruz.” Dedi.

“İlçemiz daha nitelikli belediyeciliğe bizimle ulaşacak”

Bu seçimde Aliağa’yı kesinlikle kazanacaklarını kaydeden CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Çağatay Güç, “Tüm örgütümüzle Aliağa’da seçimi kazanmak için çalışıyoruz. İlçemiz daha iyi ve daha nitelikli belediyeciliğe bizimle ulaşacak. Kapı kapı dolaşıp hemşehrilerimizle temas kuruyoruz. Sorunları dinleyip projelerimizi anlatıyoruz. Daha iyi ve kaliteli bir belediyecilik için neler yapılması gerektiğini çok iyi biliyoruz. İlçemizi daha yaşanabilir, daha gelişmiş bir yer haline getirmek için, daha iyi bir geleceğe taşımak için çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. İşimiz gücümüz Türkiye, işimiz gücümüz Aliağa!” ifadelerini kullandı.

(VOLKAN GÜNDÜZ) 
Son Eklenen Haberler