22 Haziran 2024, Cumartesi

CHP’li ilçe başkanları sahaya iniyor

26 Temmuz 2022, Salı 06:37

     


CHP İzmir İl Başkanlığı önemli bir saha çalışmasına başlıyor. Buna göre CHP İl Başkanı Deniz Yücel ile İl Başkan Yardımcısı Sedrettin Coşkuner, aralarında CHP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan’ında bulunduğu 16 ilçe başkanı ile birlikte sahaya inecek.

Türkiye 2023 yılında yapılacak genel seçimler için geri sayıma geçerken, siyasi partilerde saha çalışmaları da artarak devam ediyor. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanlığı da bu kapsamında önemli bir hamle imza atmaya hazırlanıyor. Buna göre CHP İl Başkanı Deniz Yücel ile 2.Bölge Örgütlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sedrettin Coşkuner, 2.bölgeden aralarında CHP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan’ın da bulunduğu 16 ilçe başkanıyla birlikte aynı anda sahaya inecek.

Kadın kolları ve gençlik kollarının İzmirli MYK üyelerinin de katılacağı çalışma bugün (Salı) Bornova'dan başlayacak. CHP İl Başkanı Yücel ve İl Başkan Yardımcısı Coşkuner, 16 başkanla Bornova’da kahvaltılı toplantıda bir araya gelecek. Toplantıda kadın kolları ve gençlik kollarının İzmirli MYK Üyeleri de yer alacak. Toplantı sonrası Yücel ve Coşkuner, 16 başkan, MYK üyeleri, Bornova ilçe yönetimi ile meclis üyeleri, 8 gruba ayrılarak ilçenin tüm noktalarında saha çalışması yapacak. Saha çalışmasında Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ’un da yer alması bekleniyor.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler