131019098
25 Mayıs 2024, Cumartesi

Gürcan Alkan, “Görevimizin başındayız”

27 Eylül 2023, Çarşamba 06:29

     


Demokrat Parti (DP) Aliağa İlçe Başkanı Gürcan Alkan, son günlerde partilerinin ilçe yönetiminde sorun olduğu yönünde algı oluşturulmaya çalışıldığını belirterek, bu söylentilerin doğru olmadığını, görevlerinin başında olduklarını açıkladı.

Demokrat Parti (DP) Aliağa İlçe Başkanı Gürcan Alkan, son günlerde partilerinin ilçe yönetiminde ve başkanlığında sorun olduğu yönünde algı oluşturulmaya çalışıldığını söyledi. Alkan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Son günlerde, Demokrat Parti’nin Aliağa’da yükselişinden ve başarılı çalışmalarımızdan rahatsız olan partimizin karşıtlarının çalışmalarıyla Demokrat Parti Aliağa'da bir ilçe başkanlığı ve yönetimi sorunu olduğu şeklinde sosyal medyada algı çalışmaları yapıldığını üzülerek görüyoruz. Partimiz, genç liderimiz Gültekin Uysal'ın önderliğinde yerel seçimlere hazırlanıyor. Benim ve yönetim kurulumuzun çalışmaları ile Aliağa'yı alacak olmamızdan korkanlar yönetim sorunu algısını yaratarak partimizi karıştırmaya çalışmaktadırlar. İl yönetimimiz ve iki İzmir milletvekilimizin tam desteğini alarak çalışmalara devam eden yönetimimiz herkese kucak açmakta ve Demokrat Parti çatısı altında çalışmaya davet etmektedir.” Dedi.

“Aliağa Demokrat Partili Başkan ile fark getirecek bir belediyecilikle tanışacak”

2 Ekim 2022 tarihinde ilçe kongrelerini yaparak göreve başladıklarını hatırlatan Gürcan Alkan, “Henüz bir yıl bile olmamışken bazı arkadaşların başkan adayı olarak ortaya çıkarılmaları, siyaset bilmemelerinden kaynaklanan siyaset cahilliğinden başka bir şey değildir. Biz yönetimiz ile birlikte yerel seçimlere hazırlanıp çalışmalar planlarken bu tür dedikoduların konuşulması bile en hafif deyimiyle aymazlıktır. Demokrat başkanların olacağı 2024 yılında, Aliağa da bir Demokrat Partili Başkan ile Aliağa'ya fark getirecek bir belediyecilikle tanışacaktır. Demokrat Parti Aliağa İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu olarak görevimizin başındayız. Pek Kıymetli Aliağalı hemşehrilerimize saygı ile duyururuz.” İfadelerini kullandı.

(HABER MERKEZİ) 
Son Eklenen Haberler