25 Haziran 2024, Salı

CHP’nin “Çalışma Heyeti” geliyor

27 Aralık 2023, Çarşamba 06:04

     


CHP Genel Merkezi tarafından aday adayları ile görüşmeler yapmak ve saha çalışmalarında bulunmak üzere Aliağa’ya heyet gönderilecek. Gelecek olan heyetin başında CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Yalçın Görgöz bulunuyor.

CHP Genel Merkezi tarafından, 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri öncesi, İzmir’in ilçelerinde saha çalışması yapmak ve aday adayları ile görüşmelerde bulunmak üzere çalışma heyetleri oluşturuldu. 4’er kişilik ekiplerden oluşan çalışma heyetleri 27-30 Aralık tarihleri arasında sorumlu oldukları bölgelerde görev yapacak. Çalışma heyetlerinin ilçelerde belediye başkan aday adayları ile mülakat yapacağı ve hazırlanan raporu parti genel merkezine sunacakları öğrenildi.

Saha çalışması ve aday adayları ile görüşmeler yapılacak

Konuyla ilgili görevlendirme yazısı CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Ensar Aytekin imzasıyla partinin il ve ilçe başkanlıklarına gönderildi. Gönderilen yazıda, "31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Yerel Yönetimler Seçimi kapsamında, saha çalışması ve aday adayları ile görüşmeler yapmak üzere, 27-28-29-30 Aralık 2023 tarihleri arasında isimleri bildirilen milletvekilleri ve/veya parti meclisi üyelerinden oluşan ‘Çalışma Heyeti’ genel merkezimizce görevlendirilmiş bulunmaktadır. Yapılacak çalışmanın planlanması hususunda ‘Çalışma Heyeti’ ile irtibata geçerek, gerekli katkı ve desteğin sağlanmasını önemle rica eder, iyi çalışmalar dileriz." İfadelerine yer verildi.

Aliağa’da görev yapacak heyet

Aliağa, Foça ve Menemen Çalışma Heyetinin başında CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Yalçın Görgöz bulunuyor. Heyette yer alan diğer isimler ise CHP Parti Meclisi Üyesi Erbil Aydınlık, CHP İstanbul Milletvekili Ali Gökçek ve CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan.

(VOLKAN GÜNDÜZ)

  
Son Eklenen Haberler