21 Haziran 2024, Cuma

Oda başkanları, milletvekili talebi için Ankara'da

29 Mart 2023, Çarşamba 06:30

     


Aliağa, Bergama, Menemen ilçelerinde bulunan Odalar ve Sivil Toplum Kuruluşu başkanları, geçtiğimiz günlerde imzalanarak kamuoyu ile paylaşılan Milletvekili Talebi Bildirisi'ni Ankara'daki siyasi parti genel merkezlerine teslim etti.

Aliağa Ticaret Odası Başkanı Ömer Ertürk, Bergama Ticaret Odası Başkanı Lütfi Kolat ve Menemen Ticaret Odası Başkanı İzzet Süsoy, geçtiğimiz günlerde Bergama, Aliağa, Menemen Ticaret Odaları ve Esnaf Odaları tarafından imzalanarak kamuoyu ile paylaşılan Milletvekili Talebi Bildirisi'ni Ankara'daki siyasi parti genel merkezlerinde CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ve İYİ Parti Genel Sekreter'i Uğur Poyraz'a teslim etti.

“Umuyoruz ki siyasi partiler bu sese kulak verir”

Ziyaretlerde söz alan oda başkanları; "Hızla gelişen bölgemizin milletvekili düzeyinde temsil edilmesi bizler için çok önemli. Bu yüzden siyasi partilerden, bölgemizi tanıyan, sorunlarımızı bilen kişilerin seçilebilir sıradan aday gösterilmesini talep ediyoruz. Bu konuya dikkat çekmek ve bölgeden yükselen sesi Ankara'ya sizlere taşımak için çıktığımız bu yolda bizleri ağırladığınız için teşekkür ederiz. Umuyoruz ki siyasi partiler hızla gelişen bölgemizden yükselen bu sese kulak verir. Bizleri ağırladığınız için teşekkür ederiz" dedi.

(SAMİYE ÖZTÜRK)  
Son Eklenen Haberler