19 Haziran 2024, Çarşamba

“Kendisini dev aynasında görenleri sandığa gömeceğiz”

30 Mart 2023, Perşembe 06:48

     


AK Parti İzmir İl Başkanlığı’nda, Seçim Koordinasyon Merkezi toplantısı yapıldı. AK Parti İl Başkan Vekili Nail Kocabaş “İzmir teşkilatları olarak hazırız, bu oyunbazları, kendisini dev aynasında görenleri sandığa gömeceğiz.” Dedi.

AK Parti İzmir İl Başkanlığında seçim sürecinde görev yapacak AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezine ilişkin toplantı gerçekleştirildi. AK Parti İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, toplantıya AK Parti İzmir İl Başkan Vekili Nail Kocabaş, AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Melek Eroğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Özgür Hızal ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. İlçe başkanları ve ilçe seçim koordinasyon merkezi başkanlarının yaptığı sandık çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda, seçim merkezlerinin çalışma programları ele alındı.

“14 Mayıs seçimleri ülkemiz için kritik bir seçim”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Nail Kocabaş, toplantıda önemli konuları görüştüklerini belirterek, "Bu toplantı bizim son düzlük çalışmalarımızı ele aldığımız bir toplantıydı. 14 Mayıs seçimleri ülkemiz için kritik bir seçim. Güçlü Türkiye hedefine doğru ilerlememizin sekteye uğratılmaması, yaptıklarımızın heba edilmemesi gereken bir seçim. İzmir teşkilatları olarak hazırız, bu oyunbazları, kendisini dev aynasında görenleri sandığa gömeceğiz." ifadelerini kullandı. AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ da toplantıya telekonferansla katılarak katılımcıları selamladı.

(AA)  
Son Eklenen Haberler