131019098
22 Nisan 2024, Pazartesi

Pehlivan’dan gövde gösterisi

30 Mart 2024, Cumartesi 06:13

     


Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, yarın gerçekleştirilecek yerel seçim öncesi ilçe merkezinde dev bir kortej yürüyüşü ve ardından miting düzenledi.

Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, yarın gerçekleştirilecek yerel seçim öncesi, kendisini destekleyen binlerce vatandaşla birlikte kentte gövde gösterisi gerçekleştirdi. Menemen Stadı önünden başlayan kortej yürüyüşü sloganlar, marşlar, havai fişekler ve meşalelerle renklendi. Başkan Pehlivan'a yürüyüş güzergâhı boyunca evlerinin balkon ve pencerelerine çıkan hemşehrileri de büyük destek verdi.

“Güzel işler üretmeye devam edeceğiz”

Yürüyüşün sonunda Pehlivan ve Menemenlilerin ikinci adresi Cumhuriyet Meydanı oldu. Burada hemşehrilerine seslenen Aydın Pehlivan, “Size bakınca bir kartopunun çığ gibi büyüdüğünü görüyorum. Size bakınca bir okyanus görüyorum. Size bakınca, kararlarını tek ve hür veren ama bir orman gibi kardeşçesine birleşen, Menemen’de umutları yeşerten bir insan seli görüyorum, inanmışlık seli görüyorum, bir gurur seli ve bir sevda görüyorum! Biz Menemen’e baktığımızda, Menemenlilere baktığımızda, sadece iyilik, güzellik ve sevdiğimiz, ailemiz bildiğimiz insanları görüyoruz. Kötülükler, iftiralar bize yapışmaz. Bütün kötülükler karşısında sözümüz her zaman birlikte yaptıklarımız, birlikte başardıklarımız, birlikte yapacaklarımız, birlikte başaracaklarımız olmaya devam edecek. Anlayışları gereği birileri laf üretirken, biz güzel kentimiz için güzel işler üretmeye davam edeceğiz” dedi.

“Yeni bir tarih yazmaya hazır mısınız?”

Menemenlilere, kendisine verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Başkan Aydın Pehlivan, “Göreve başladığım andan itibaren beni hiçbir zaman yalnız bırakmadınız. Tüm zorluklarda sahip çıktınız, inandınız, güvendiniz. Bugün burada sizlerle birlikte yaşadığım güzellikler çok az insana nasip olmuştur. Eminim hiç kimsenin bu kadar güzel, bu kadar güçlü, bu kadar renkli, bu kadar büyük bir ailesi olmamıştır. Pazar günü yeni bir tarih yazmaya hazır mısınız? Allah utandırmasın, haydi başlayalım” diye konuştu.

(DERYA SÜNER)

  
Son Eklenen Haberler