131019098
27 Mayıs 2024, Pazartesi

“İttifakı bozmayalım” çağrısı

30 Mayıs 2023, Salı 06:17

     


Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçiminin ardından değerlendirmelerde bulunan Demokrat Parti Aliağa İlçe Başkanı Gürcan Alkan, 9 ay sonra yapılacak yerel seçimleri kazanmak için bu ittifakın hiç bozulmaması çağrısında bulundu.

Demokrat Parti Aliağa İlçe Başkanı Gürcan Alkan, Pazar günü gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçiminin ardından değerlendirmelerde bulundu. Seçim sürecindeki emeklerinden dolayı Millet İttifakı mensuplarına teşekkür eden Alkan, “Cumhurbaşkanlığı seçiminde ilçemizde yüksek oranda oy almamıza rağmen genelde seçimleri kaybettik. Millet İttifakı olarak bütün ilçe başkanlarımız, üye ve yönetimlerimizle birlikte çok uyumlu ve olumlu çalışmalarımızın neticesini Aliağa'da ezici bir üstünlük elde ederek aldık. Başta CHP İlçe Başkanı Özlem Hanım olmak üzere emeği geçen tüm başkanlarıma müteşekkirim.” Dedi.

“İttifakı hiç bozmadan çalışmalıyız”

Yerel seçimleri kazanmak için ittifakı bozmadan çalışmalara devam edilmesi gerektiğini dile getiren Demokrat Parti Aliağa İlçe Başkanı Gürcan Alkan, “Cumhurbaşkanlığına yeniden seçilen AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı ve Aliağa'da centilmence yarışan AK Partili arkadaşları tebrik ederim. 9 ay sonra yapılacak yerel seçimleri kazanmak için şimdiden bu ittifakı hiç bozmadan çalışmalıyız. Yapılan seçimin sonuçları ilçemize ve ülkemize hayırlı olsun.” İfadelerini kullandı.

(VOLKAN GÜNDÜZ)  
Son Eklenen Haberler