131019098
15 Ağustos 2022, Pazartesi

YATIRIMCILARIN BEKLENTİLERİ DİLE GETİRİLDİ

30 Temmuz 2021, Cuma 06:06

     


CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, İl Başkan Yardımcısı Özcan Durmaz, Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin ve Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan ile parti yöneticileri Aliağa Ticaret Odası’nı ziyaret etti.

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve beraberindeki heyet Aliağa Ticaret Odası’na ziyaret gerçekleştirdi. Aliağa Ticaret Odası (ALTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk ve Meclis Başkanı Adnan Saka’nın karşıladığı heyette ALTO Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri Uğur Akyıldız ve Hamdi Erdem, Yönetim Kurulu Üyeleri Şaban Atalan, Dr. Y. Kemal Aygün ve Burak Öztabak da hazır bulundu. Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Aliağa’nın ülke ekonomisine sağladığı katkılar, bölgenin ekonomik ve ticari sorunları hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Yücel’den destek sözü

Toplantıda Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk ve Meclis Başkanı Adnan Saka, bölgenin sorunları ile bölge yatırımcılarının beklentilerini dile getirdi. CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, iletilen sorun ve taleplerle ilgili notlar alarak sorunların takibi ve çözümü noktasında gereken desteği vereceklerini ifade etti. Toplantı sonunda konuşulan konularla ilgili tekrar toplantı yapma kararı alındı.

(Esin Çetin)  
Son Eklenen Haberler