131019098
17 Ağustos 2022, Çarşamba

MHP sahaya indi

30 Temmuz 2022, Cumartesi 06:49

     


MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin ile birlikte MHP’nin Genel Sekreter Yardımcısı ve 2. Bölge Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, 1.Bölge Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu ilçelerde vatandaşlarla buluşuyor. 30 ilçede gerçekleşmesi planlanan gezilerin yakın zamanda Aliağa’da da yapılması bekleniyor.

MHP İzmir İl Teşkilatı saha çalışmalarını sürdürüyor. Partinin birinci Bölge Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu ilçelerde çalışmalarını sürdürürken, MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu da 2. Seçim bölgesinde saha çalışmalarını sürdürüyor. Milletvekillerinin çalışmaları hakkında ilgili bilgi veren MHP İl Başkanı Veysel Şahin, “Otuz ilçemizde aktif yapımızla her zaman ve şartta hemşehrilerimizin hizmetindeyiz. Şimdi de milletvekillerimiz ile birlikte bu çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu faaliyetlerde Genel Merkezimizin ve TBMM çalışmalarını teşkilatlarımıza, teşkilatlarımızın dilek ve beklentilerini de vekillerimize iletmiş oluyoruz. Bunun yanı sıra milletvekillerimizin esnaf, STK ve hemşehrilerimizle buluşması da son derece faydalı sonuçlar doğruyor. Hafta boyunca Milletvekillerimizin Gaziemir, Konak, Buca, Balçova, Karabağlar ve Karşıyaka’da saha çalışmalarını gerçekleştirdiler. Teşkilatlarımızın dinamik yapısı, hemşehrilerimizin bize gösterdiği ilgi gerçekten çok güzel. Cumhur ittifakı’nın milli ulusal meselelerimiz ile ilgili dik duruşu İzmirliler tarafından çok iyi anlaşılıyor. Önümüzdeki günlerde bu programlarımız sürecek. ” dedi.

Osmanağaoğlu: “Hareket noktamız millet”

Yapılan saha çalışmaları hakkında bilgi veren MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, “İzmir’de teşkilatlarımız ile birlikte tüm mensuplarımızın gerçekleştirdiği çalışmalarda büyük bir gayret ve özveri görüyoruz. Bununla birlikte 2023 seçimlerinin önemi doğrultusunda bu çalışmalarımızın temposu gün geçtikçe artacak. İzmirli hemşehrilerimizin MHP’ne ve teşkilatlarımıza verdiği desteğinin de artacağını görüyoruz. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin devlet adamlığı, Üniter devlet yapımızdaki hassasiyeti ve Atatürk ilkelerine bağlılığı zaten İzmirli hemşehrilerimiz tarafından takdir edildiğini çok iyi biliyoruz. Önümüzdeki günlerde hükümetin alacağı tedbirlerle ekonomik olarak daha da güçleneceğimize inanıyoruz. Biz, MHP’nin millet ve devlet merkezli politikalarını hemşehrilerimizi anlatmaktan yılmayacağız. Bu sebeple teşkilatlarımızla birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. 30 ilçede de yapılması planlanan ziyaretlerin Aliağa’da da gerçekleştirilmesi bekleniyor.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler