25 Temmuz 2024, Perşembe

Kılıçdaroğlu gönüllüleri toplandı

31 Mart 2023, Cuma 06:46

     


Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, ülke çapında en yüksek oy oranına ulaşması için çalışan Kılıçdaroğlu Gönüllüleri, İzmir’deki Genel Koordinasyon Toplantısı’nda buluştu. Toplantıda Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Aliağa Bölge Koordinatörü Çağdaş Özçelik ve Aliağa İlçe Sorumlusu Semih Özel de yer aldı.

İl genelinde çalışmalarını aralıksız sürdüren Kılıçdaroğlu Gönüllüleri İzmir Koordinatörlüğü, Genel Koordinasyon Toplantısı’nda buluştu. Kemal Kılıçdaroğlu’nun Danışmanı Recep Cengiz ve Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda’nın da hazır bulunduğu Ahmed Adnan Saygun Kültür Merkezi’ndeki toplantıda Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Aliağa Bölge Koordinatörü Çağdaş Özçelik ve Aliağa İlçe Sorumlusu Semih Özel de yer aldı. Toplantıda, bugüne kadar yapılan çalışmalar ve 14 Mayıs’taki seçimlere kadar izlenecek olan yol haritası masaya yatırıldı. Gönüllüler, yapılacak olan seçimlerde Kılıçdaroğlu’nun ülke çapında en yüksek oyu alabilmesi için dur durak bilmeden çalışacakları sözünü verdi.

“Politikalarımız, çözüm önerilerimiz hazır”

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Danışmanı Recep Cengiz toplantıda yaptığı konuşmada, “Hepinizin bildiği üzere artık bahar 13. Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun seçilmesiyle birlikte gelecek. Bugüne kadar toplumun mağduriyete uğramış tüm kesimlerine yönelik politikalarımız hazır, çözüm önerilerimiz hazır ve bir an önce bunlar pratiğe dönüşecek. Kılıçdaroğlu Gönüllüleri’nin bugüne dek İzmir'de yaptıklarınızı yakından takip ediyorum, takdir ediyorum. Biz toplumun her kesimine kucak açan ve bu uğurda toplumun her kesiminden yol arkadaşları olan Genel Başkanımıza bu kriterlere uygun olarak yardımcı olmaya devam edeceğiz. Adayımızın ve yardımcılarının her fırsatta dile getirdiği gibi devlette liyakati egemen kılacak bu liderlere destek olacağız” dedi.

(HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler