24 Temmuz 2024, Çarşamba

Aliağa Genç SK’da seçmeler başlıyor

2 Mart 2023, Perşembe 06:47

     


Aliağa Belediyesi’nin destekleriyle İzmir 2. Amatör Küme’de mücadele edecek olan Aliağa Genç SK’da forma giymek isteyen Aliağalı gençler için seçmeler başlıyor. 22 yaş ve altı Aliağalı futbolseverler, yarın saat 18.00’de, Aliağa Atatürk Stadı’nda gerçekleşecek olan seçmelerde yeteneklerini sergileyecekler.

Yeni sezonda Aliağa Belediyesi’nin destekleriyle İzmir 2. Amatör Kümede mücadele edecek olan Aliağa Genç SK, kapılarını Aliağalı gençlere açıyor. Aliağa Genç SK’da forma giymek isteyen 22 yaş ve altı Aliağalı futbolsever gençler, 3 Mart 2023 Cuma günü saat 18.00’de, Aliağa Atatürk Stadında gerçekleştirilecek olan seçmelerde yeteneklerini sergileyecek. Kendine güvenen, futbol oynamayı seven, takım oyunu ve mücadele ruhuna sahip 22 yaş ve altı tüm futbol tutkunu gençler için seçmeler gerçekleştirilecek. Antrenörler eşliğinde düzenlenecek seçmeler sonrasında ise antrenmanlara başlanacak.

“Aliağa’mızı en iyi şekilde temsil edeceğiz”

Aliağa’nın futbol tutkunu gençlerle dolu olduğunu belirten Aliağa Genç SK Başkanı Murat İçöz, “Hem takımımıza hem de Aliağalı gençlere amatör liglerde mücadele etme imkanı sağlayan Aliağa Belediye Başkanımız Sayın Serkan Acar’a desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyoruz. Kuracağımız kadro ile İzmir amatör liginde Aliağa’mızı en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi.

(SERKAN SELİNGİL)  
Son Eklenen Haberler