131019098
26 Mayıs 2024, Pazar

Türk sporuna yetenekli sporcular kazandırılacak

21 Ağustos 2023, Pazartesi 06:10

     


Aliağaspor FK, Türk sporuna yetenekli sporcular kazandırmak amacı ile Ağa Spor, Aliağa Genç Spor ve Aliağa Körfez Spor ile protokol imzaladı.

Aliağaspor FK, Türk sporuna başarılı sporcular kazandırmak amacıyla yaptığı çalışmalar kapsamında Ağa Spor, Aliağa Genç Spor ve Aliağa Körfez Spor ile işbirliği protokolü imzaladı. Kulüp binasında düzenlenen imza törenine, Aliağaspor FK Futbol Şube Sorumlusu Turgay Mete, Aliağaspor FK Genel Müdürü İsmet Oğul ve altyapı koordinatörü Murat Topal, Ağa Spor Koordinatörü Murat İçöz, Aliağa Genç Spor Yöneticisi Yunus Gencigör ile Aliağa Körfez Spor Yöneticisi Koordinatörü Hakan Kılınç katıldı.

Mete, “Altyapımızdan kendi yıldızlarımızı çıkarmak istiyoruz”

Törende konuşan Aliağaspor FK Futbol Şube Sorumlusu Turgay Mete, “Aliağa Futbol Kulübü olarak bu projede birlikte olmaktan mutluyuz. Uzun zamandır Aliağa’da, aynı düşünceye sahip Aliağa'mızda bulunan güzide amatör kulüplerimiz ile işbirliği yapmak istiyorduk. Geçirdiğimiz bu projeyle altyapımızda çok daha fazla yetenekli sporcu sayısına ulaşmış olacağız. Aliağa Futbol Kulübü olarak altyapımızdan kendi yıldızlarımızı çıkarmak istiyoruz. Bu da tabi belli bir süreç istiyor. Bu tür projelere imza atarken sürekliliği önemsiyoruz. Altyapımızdaki çocuklarımıza parlak bir gelecek sunmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz. Bu anlaşma her iki taraf içinde hayırlı, uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

(SAMİYE ÖZTÜRK)  
Son Eklenen Haberler