131019098
24 Ocak 2021, Pazar

HAKAN ŞAPÇI ALİAĞASPOR FK’DA

22 Temmuz 2020, Çarşamba 06:44

     


Aliağaspor FK’da Teknik Direktör Hakan Şapçı oldu. Şapçı, bu sezon Bergama Belediyespor’u şampiyon yaparak 3. Lige çıkarmıştı.

Yeni sezonda profesyonel liglere çıkma hedefiyle çalışmalarına başlayan Aliağaspor FK’ da Teknik Direktörlüğe Hakan Şapçı getirildi. Sarı Siyahlı kulüp 47 yaşındaki tecrübeli teknik adamla sözleşme imzaladı. Şapçı bu sezon Bergama Belediyespor’u şampiyon yaparak 3. Lige çıkarmıştı.

“Hedefimiz süper lig”

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, futbolculardan hocaya, kulüp yönetiminden taraftarlara kadar herkesin bu sezon hedefin öncelikle 3. Lig ve sonrasında daha üstün başarılara imza atmak bilincinde olması gerektiğini dile getirerek, “Hakan hocamız 2020-2021 sezonunda Aliağaspor FK teknik direktörü olarak Aliağa’mızın başarısı için görev yapacak. İnşallah sağlıklı bir sezon geçiririz. Aliağa olarak, şehir olarak her alanda hedefimiz Süper lig. Tabii sportif alan bizim için çok önemli bir alan. İnşallah futbolda da çok başarılı bir sezon geçirmeyi diliyoruz. Aliağaspor olarak hak ettiğimiz yerlere ulaşmak istiyoruz. Başta kulüp başkanımız Kamil Önal olmak üzere, yönetimimiz, taraftarımız, teknik heyetimiz ve futbolcularımız tek yürek 3. Lige çıkmanın heyecanı içinde olmalıyız ve hedefimize ulaşmalıyız. Tek hedefimiz öncelikle profesyonel lige çıkmak. Ardından başarılarımızı sürdürüp en üst noktalara ulaşmak. Hocamızın geçmişteki başarıları ve son olarak Bergama’da ulaştığı başarı, Aliağa’mızda da başarıya ulaşacağımızı gösteriyor. Kulübüyle, belediyesiyle, taraftarıyla, halkıyla tek yürek bu başarıyı elde edeceğiz. Aliağamıza hayırlı olsun” dedi.

“Aliağa’yı hak ettiği yerlere taşıyacağız”

Aliağaspor FK’ da teknik direktörlüğe getirilen Hakan Şapçı da Aliağa’nın daha üst ligleri hak ettiğini ifade ederek, “Aliağa’da olmaktan dolayı çok mutluyum. Geçmişte yakaladığımız başarıların bir yenisini, belki de en kıymetlisini yakalamak için buradayız. Ben başta Belediye Başkanımız Serkan Acar’a, Kulüp Başkanımız Kamil Önal’a, Sportif Direktörümüz Burak Akyıldız’a çok teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte tüm Aliağa, tüm taraftarımızla birlikte Aliağa FK’yı hak ettiği üst liglere taşımak için var gücümüzle büyük bir mücadele vereceğiz. Bu ailenin bir ferdi olmaktan dolayı çok mutluyum, çok gururluyum.” Dedi.

“Aliağamıza hayırlı olsun”

Aliağaspor FK Başkanı Kamil Önal da Aliağa’nın daha üst liglerde olması gerektiğini ve bu hedeflere ulaşmak için çalışacaklarını söyleyerek “Bugün Aliağamız için çok güzel bir gün. Başarılara kavuşmuş ve yeni başarıları hedefleyen bir ismi teknik direktörlüğe getirdik. Serkan Acar başkanımızla birlikte kulüp olarak bizim de hedeflerimiz daha üst liglerde olmak, Aliağa’ya layık şekilde daha büyük başarılar yaşamak. Aliağamıza hayırlı olsun.” dedi.

(SERKAN SELİNGİL)  
Son Eklenen Haberler