29 Mayıs 2024, Çarşamba

Ücretsiz buz pateni keyfi başladı

25 Ocak 2024, Perşembe 06:19

     


Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı’na kurulan buz pateni pisti hizmete açıldı. Buz patenine ilgi duyan tüm vatandaşlar buz pistinden ücretsiz faydalanabilecek.

Aliağa Belediyesi, kış festivali kapsamında Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı’na kurduğu buz pateni pistini hizmete açtı. Tüm Aliağalıları buz pistine davet eden Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, “Aliağamızda iki ay boyunca sürecek olan Kış Festivalimiz başladı. Buz pistinde çocuklarımıza güzel sürprizlerimiz de olacak. Çok keyifli bir Kış Festivali bizleri bekliyor” dedi.

Küçükten büyüğe herkes yararlanabilecek

Buz pateni pisti haftanın her günü saat 10.00 ile 22.00 saatleri arasında açık olacak. Buz patenine ilgi duyan tüm vatandaşlar buz pistinden ücretsiz faydalanabilecek. Aliağa’da ilk kez kurulan buz pistinden küçükten büyüğe herkes yararlanabilecek. Buz pistinde bir günde yarımşar saatten 15 seans yapılacak. Buz pistini her seansta maksimum 30 kişi kullanabilecek. İki ay boyunca devam edecek etkinlikte aileler çocuklarıyla birlikte keyifle vakit geçirebilecek.

Acar, “Keyifli bir kış festivali bizleri bekliyor”

Tüm Aliağalıları buz pistine davet eden Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, “Aliağamızda iki ay boyunca sürecek olan Kış Festivalimiz başladı. Kış Festivali kapsamında çocuklarımız, gençlerimiz ve kendini genç hisseden tüm Aliağalılar, buz pistinde paten yapabilecek. Buz pistinde çocuklarımıza güzel sürprizlerimiz de olacak. Çok keyifli bir Kış Festivali bizleri bekliyor” dedi.

(SERKAN SELİNGİL)  
Son Eklenen Haberler