22 Ekim 2019, Salı

KAZIM SAYIN: “BİZE DÜŞEN KARARI UYGULAMAK”

7 Şubat 2019, Perşembe 07:02

     


AK Parti Aliağa İlçe Başkanlığı, Öğretmen Evi’nde dayanışma yemeği düzenlendi. Yemekte konuşan AK Parti İlçe Başkanı Kazım Sayın, “Bu seçimde partilerin yerel düzeyde ittifakları olacak. Bu kararı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Devlet Bahçeli bir araya gelerek istişareler sonucunda aldı. Bize düşen de bu kararı uygulamak ve başarı elde etmektir.” dedi.

AK Parti Aliağa Başkanlığı dayanışma yemeği düzenledi. Öğretmen Evi’nde düzenlenen yemeğe AK Parti İlçe Başkanı Kazım Sayın, İlçe Kadın Kolları Başkanı Şule Akman Yıldırım ve yönetimi, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bozdurman ve yönetimi, Aliağa Belediye eski Başkanı Tansu Kaya, meclis üyeleri ve partililer yoğun katılım gösterdi.

“Teşkilatlar elinden gelenin fazlasını yapıyor”

Katılımın yoğun olduğu yemekte AK Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın konuşmasına katılımcıları selamlayarak başladı. Sayın, “31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler bütün ülkemize ve milletimize hayırlı, uğurlu olsun. İlk defa bu seçimde partilerin yerel düzeyde ittifakları da olacak. Bu kararı partimizin değerli kurucusu Sayın Recep Tayyip Erdoğan, MHP’nin değerli Başkanı Sayın Devlet Bahçeli bir araya gelerek istişareler sonucunda karar verdi. Bize düşende onların aldığı bu kararı uygulamak ve başarı elde etmektir. Elbette biz de ilçe teşkilatları olarak acemilik yaşıyoruz. Ancak genel merkezlerin almış olduğu karar var. Bu kararlar neticesinde yaptığımız çalışmalar hep başarı için. Gösterilen adayları belediye başkanı yapmak için aynı zamanda. Önümüzdeki yerel seçim İzmir İl Teşkilatımız için de çok önemli. Biz İzmir’de Sayın Zeybekci’yi başkan görmek istiyoruz. Bunun için teşkilatlar elinden gelenin fazlasını yaparak çalışıyorlar. Biz bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız. Biz gelmedik kavga için, bizim işimiz sevgi için. Hakkın evi gönüllerdir. Gönüller yapmaya geldik.” ifadelerini kullandı.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler