131019098
27 Mayıs 2024, Pazartesi

Esnaf Odası ve ALTO’dan Acar'a ziyaret

1 Mayıs 2024, Çarşamba 08:19

     


Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Aliağa Ticaret Odası (ALTO), Aliağa Belediye Başkanlığı'na yeniden seçilen Serkan Acar'ı makamında ziyaret etti.

Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk ve beraberindeki heyet, 31 Mart yerel seçimlerinde yeniden Aliağa Belediye Başkanlığı'na seçilen Serkan Acar'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Berk ve yönetim kurulu üyeleri, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'a tebriklerini sunarak yeni dönem için başarı dileklerinde bulundu. Berk ve yönetim kurulu üyelerine temennileri ve nazik ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Serkan Acar, bu dönemde de esnafın ve sanatkârların yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Aliağa Ticaret Odası (ALTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Meclis Başkanı Uğur Akyıldız ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet de Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. ALTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk ve Meclis Başkanı Uğur Akyıldız, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Kemal Erim ve Orhan Ulaşzade, Yönetim Kurulu Üyeleri; Arif Güven, Aslan Erol Mete, Burak Öztabak, Himmet Ceyhan, Emin Gürkan ve Şükrü Saka ile Genel Sekreter Sezen Akyıldız Gürgen, 31 Mart yerel seçimler sonrası görevine yeniden seçilen Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’ı ziyaret ederek, yeni görev süresinde başarılar diledi.

Ziyarette 31 Mart Yerel Seçimleri sonucunda üçüncü kez başkanlığa seçilen Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’ı tebrik ederek çalışmalarında başarılar dileyen ALTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Aliağa Belediyesi ile geçmiş dönemde olduğu gibi yeni dönemde de iş birliğiyle ve uyum içinde çalışarak Aliağa’nın gelişimi adına ellerinden gelen katkıyı sunmaya devam edeceklerini belirtti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ALTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk ve Meclis Başkanı Uğur Akyıldız ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar da, Aliağa’nın tüm paydaşlarıyla her zaman iş birliği içerisinde olacaklarını ve kentin gelişimine fayda sağlayacak her türlü girişim ve çalışmayı geçmişte olduğu gibi gelecekte de destekleyeceklerini kaydetti.

(DERYA SÜNER)

  
Son Eklenen Haberler