131019098
24 Nisan 2024, Çarşamba

ALTO’dan üyelerine e-ticaret eğitimi

9 Mayıs 2023, Salı 06:02

     


Aliağa Ticaret Odası (ALTO), üyeleri ve çalışanlarına yönelik “İç Pazarda E-Ticaret Yapmanın Yolları” eğitimi düzenliyor.

Aliağa Ticaret Odası (ALTO), üyelerinin hızla dijitalleşen ticaret dünyasına ayak uydurmalarını ve rekabet güçlerini attırmalarını sağlamak amacıyla “İç Pazarda E-Ticaret Yapmanın Yolları” eğitimi düzenliyor. ALTO ve Global Kariyer iş birliği ile düzenlenecek olan eğitim, Global Kariyer eğitmenlerinden E-Ticaret Danışmanı Levent Koçak tarafından, 17 Mayıs 2023 tarihinde ve 09.30-17.30 saatleri arasında Aliağa Ticaret Odası’nda düzenlenecek.

Eğitimin detayları

ALTO ve Global Kariyer iş birliğiyle düzenlenecek eğitim programı; Aliağalı firmaların e-ticaret ve dijital pazarlama kapasitelerinin geliştirilmesini, hiç e-ticaret yapmamış firmaların sektörle tanıştırılmasını, nitelikli e-ticaret yapan kişi sayısının arttırılmasını, pazar hedeflemesi yaparken doğru yöntemler kullanılmasını ve dijital pazarlamada kullanılan bilgi sistemlerinin tanıtılmasını amaçlıyor. Eğitime başvurular 12 Mayıs 2023 Cuma saat 17.30’a kadar Aliağa Ticaret Odası web sayfası www.alto.org.tr üzerinden online olarak yapılacak.

(SAMİYE ÖZTÜRK)  
Son Eklenen Haberler