20 Haziran 2024, Perşembe

Protokol ve siyasiler bayramlaştı

24 Nisan 2023, Pazartesi 07:04

     


Aliağa’da Ramazan Bayramı kapsamında ilçe protokolü ve vatandaşlar Engelsiz Kafe’de bayramlaşırken ilçedeki siyasi partiler de üyeleri ile bayramlaşma programları gerçekleştirdi.

Aliağa’da ilçe protokolü vatandaşlar ile bayramlaşırken ilçedeki siyasi partilerde parti binalarındaki bayramlaşma programlarında üyeleri ile bir araya geldiler. Aliağa Kaymakamlığı tarafından organize edilen bayramlaşma töreni Ramazan Bayramı’nın üçüncü gününde Aliağa Engelsiz Yaşam Parkı’nda gerçekleştirildi. Bayramlaşma törenine, Kaymakam Zekeriya Güney, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Garnizon Komutanı Faruk Altun, İlçe Jandarma Komutanı Yusuf Can Gökgöz, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Ömür Avcı, kurum müdürleri, siyasi partilerin ilçe başkanları ve temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Siyasi partilerin bayramlaşma programları

Ramazan Bayramı nedeniyle siyasi partilerin Aliağa ilçe teşkilatlarının bayramlaşma programı ise şöyle oldu; Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) bayramlaşma töreni arefe günü parti binasında gerçekleştirildi. Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) bayramlaşma töreni bayramın birinci günü parti binasında yapıldı. İYİ Parti’nin bayramlaşma töreni arefe gününden bir gün önce parti binasında düzenlendi. AK Parti’nin bayramlaşma töreni bayramın üçüncü günü, partinin seçim ofisinde gerçekleştirildi. Saadet Partisi’nin bayramlaşma töreni ise bayramın ikinci günü parti binasında yapıldı.

(SAMİYE ÖZTÜRK)  
Son Eklenen Haberler