13 Haziran 2024, Perşembe

Oğuzhan, “Halkın iradesini koruyacağız”

15 Aralık 2022, Perşembe 06:47

     


CHP Aliağa İlçe Başkanlığı, yaklaşan seçimler kapsamında sandık ve okul görevlilerini belirledi. Konuyla ilgili açıklamada bulunan CHP İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan, “Halkın iradesini seçim sonuna kadar koruyacağız.” dedi.

CHP İzmir İl Başkanlığı’nda, örgütlerden sorumlu il başkan yardımcıları ile seçim güvenliği komisyonunun 30 ilçede yaptığı çalışmalar tamamlandı. Yaklaşık 10 bin sandıkta asil ve yedek görevliler ile bin 150 okulda bina ve bilişim sorumluları görevlendirildi. Ayrıca zirveler sonunda ilçelerde hane ziyaretleri oranı da yüzde 8’lik bir artış gösterdi.

“Sandık ve okul görevlilerimizin tamamı hazır durumda”

CHP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “İlçemizdeki sandık ve okul görevlilerimizin tamamı hazır durumda. Hepsini genel merkezimize de bildirdik. Saha çalışmalarımız devam ediyor. Her seçimde olduğu gibi özellikle bu seçimde de sandıklara sahip çıkmanın önemli olduğunun farkındayız. Halkın iradesini seçim sonuna kadar koruyacağız. Bu amaçla hukukçu arkadaşlarımız da seçim boyunca sandıklarımızın başında olacak.” dedi.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler