131019098
25 Mayıs 2024, Cumartesi

Aliağaspor FK’ya moral yemeği

4 Kasım 2023, Cumartesi 06:40

     


Aliağalı İş İnsanı Zeki Ateş, Aliağaspor FK’nın futbolcuları ve teknik heyetine moral yemeği verdi.

Aliağalı İş İnsanı Zeki Ateş, TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden lider Aliağaspor FK’nın futbolcuları ve teknik heyetine moral yemeği verdi. İlçedeki bir restoranda gerçekleştirilen ve mekan sahipleri İbrahim Çetin ile Can Çetin’in de katkı sağladığı moral yemeğine; Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Ömür Avcı, Aliağaspor FK Başkanı Kamil Önal, Aliağaspor FK Teknik Direktörü Hakan Şapçı, futbolcular ile ilçedeki iş insanları katıldı.  

“Aliağa’nın yeri 3. Lig değil”

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, yemekte yaptığı konuşmada, “Hayırlısıyla 8 haftayı geride bıraktık. İlk haftaki beraberlikten sonra 7 galibiyet alarak bu günlere geldik. Pazar günü Arguvan Belediyespor maçı var. Futbolcu kardeşlerim bu 8 haftalık süreçte zorlu maçlar çıkardılar. En son oynadığımız kupa maçı kilit maçlarımızdan biriydi. Yenik duruma düşmelerine rağmen mücadeleyi bırakmadılar. Aliağaspor FK olarak bu sezona başlarken bir hedefimiz vardı. Sezonun sonunda şampiyon olmak istiyorduk. Çünkü ne olursa olsun ikinci olmak Aliağa için bir başarısızlıktır. Ligi birinci sırada bitirmek arzusuyla sezona girmiştik. Allah’ın yardımıyla, futbolcu kardeşlerim ve teknik heyetimizin de gayretleriyle ligde 22 puanla birinci sıradayız. Lakin lig devam ediyor, daha önümüzde 20 maç var. Önümüzdeki her maç bizim için önemli. Bizlere düşen futbolcu kardeşlerimizin ve teknik heyetimizin yanında olmak. Onlar 100 bin kişiyi temsil ediyorlar sahada. O mesuliyet çerçevesinde çalışıyorlar ve inşallah sonunda başarılı olacaklar. Bu birliktelik ve sahiplenme başarıyı getirecektir. Aliağa’nın yeri 3. Lig değil. Aliağa’nın çok daha iyi yerlerde olması gerekiyor. Ben hafta sonu oynanacak maçta kendilerine başarılar diliyorum. Dualarımızla onların yanında olacağız.” İfadelerini kullandı.

“Bu şehir size inandı”

Başkan Acar, konuşmasının sonunda yemeği düzenleyen İş İnsanı Zeki Ateş ve mekan sahipleri İbrahim Çetin ile Can Çetin’e teşekkürlerini iletti. İş İnsanı Zeki Ateş ise yemekte yaptığı konuşmada, Aliağaspor FK’nın başarılı bir şekilde yoluna devam edeceğine inandıklarını belirterek, “Bu şehir size inandı, inşallah başkanımızın da koyduğu hedefler doğrultusunda takımımız 2. Lige çıkacak.” Diye konuştu.

(VOLKAN GÜNDÜZ) 
Son Eklenen Haberler