131019098
25 Şubat 2021, Perşembe

KURALLARA UYANLARI TEBRİK ETTİ

3 Ekim 2020, Cumartesi 06:51

     


Yeni Şakran’da koronavirüs denetimlerine katılan Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman, kurallara uyan mahalle sakinleri ve esnafı tebrik etti.

Aliağa’da koronavirüs denetimleri devam ediyor. İçişleri Bakanlığı’nın 81 il valiliğine gönderdiği genelge kapsamında ilçede yapılan denetimler Yeni Şakran Mahallesi’nde gerçekleştirildi. Denetimlere Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman, Aliağa Belediyesi Personel Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmedali Özkurt, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Rıfkı Kulaksız, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu, İlçe Sağlık Müdürü Özkan Orhun, Aliağa Belediyesi Zabıta Müdürü Mustafa Tahir Acar, Aliağa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Serdar Berk, Yeni Şakran Mahalle Muhtarı Metin Yıldız’ın yanı sıra İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü, İlçe Tarım Müdürlüğü ekipleri katıldı.

Eşzamanlı denetimler kapsamında Yeni Şakran Mahallesi’nde esnaf denetlendi. Esnaf, temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra tüm iş kolları ve yaşam alanları için belirlenen tedbirlere uyulması konusunda uyarıldı. Yeni Şakran’da vatandaşların Kovid19 önlemlerine duyarlı olduğunu ifade eden Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman, kurallara uyan mahalle sakinleri ve esnafı tebrik etti. Ülke genelindeki koronavirüs vakalarına da dikkat çeken Karaman, mahalle esnafından temizlik, maske ve mesafe konusunda daha dikkatli olmalarını istedi.

(DERYA SÜNER)  
Son Eklenen Haberler