131019098
20 Mayıs 2022, Cuma

PROTOKOL VE VATANDAŞLAR BAYRAMLAŞTI

5 Mayıs 2022, Perşembe 06:08

     


Aliağa’da ilçe protokolü ve vatandaşlar Engelsiz Kafe’de bayramlaşırken siyasi partiler de üyeleriyle parti binalarında bayramlaştı.

Aliağa’da ilçe protokolü ve vatandaşlar Ramazan Bayramı’nın birinci gününde, Aliağa Kaymakamlığı tarafından organize edilen programda bir araya gelerek bayramlaştı. Aliağa Engelsiz Yaşam Parkı’nda düzenlenen programa Kaymakam Ömer Karaman, Belediye Başkanı Serkan Acar, Garnizon Komutanı Albay Faruk Altun, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yusuf Can Gökgöz, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar katıldı. Bayramlaşma programında konuşan Kaymakam Karaman, tüm Aliağa halkının sağlık ve huzur içerisinde mutlu bir bayram geçirmesi temennisinde bulundu. Bayramlaşma programı şehit ailelerine yapılan ziyaretler ile son buldu.

Siyasi partiler de bayramlaştı

Aliağa’da bulunan siyasi partilerin ilçe temsilcileri de parti üyeleriyle bayramlaştı. AK Parti Aliağa İlçe Başkanı Hamdi Erdem, 30 Nisan Cumartesi günü, Konak Meydanı’nda AK Parti İl Teşkilatı tarafından verilen iftar yemeğine katılım göstererek partilileriyle bayramlaştı. CHP İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan ise 1 Mayıs günü ilçe parti binasında partililerle bayramlaştı. MHP İlçe Başkanı Nuray Aydemir parti binasının tadilatta olması nedeniyle protokolün düzenlemiş olduğu bayramlaşma törenine katılarak partililerle bayramlaştı. İYİ Parti İlçe Başkanı Yavuz Adar, 29 Nisan günü parti binasında partililerle bayramlaştı. HDP Aliağa İlçe Eş Başkanları Gül Ekici ve Fatih Polatlı, 4 Mayıs günü parti ilçe binasında partililerle bayramlaştı. Saadet Partisi Aliağa İlçe Başkanı Mahmut Koç ise 3 Mayıs günü parti ilçe binasında partililerle bayramlaştı.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler