22 Haziran 2024, Cumartesi

Haziran ayı meclisi toplandı

6 Haziran 2024, Perşembe 08:22

     


Aliağa Belediye Meclisi Haziran ayı Olağan Toplantısı yapıldı. Toplantıda başkanlıktan gelen önergeler ile komisyonlardan gelen raporlar görüşüldü.

Aliağa Belediye Meclisi Haziran ayı Olağan Toplantısı gerçekleştirildi. Belediye meclis salonunda yapılan toplantının gündeminde 8 madde yer aldı. Toplantı 7 ve 10 Mayıs 2024 tarihli meclis tutanağının okunup onaylanmasıyla başladı. Başkanlıktan gelen önergeler ile komisyonlardan gelen raporlar oylanarak karara bağlandı.

Aliağa Engelliler Derneği’ne aylık 100 bin TL nakdi destek

Aliağa Belediyesi ile Aliağa Engelliler Derneği arasında imzalanan protokol gereği, ortak hizmet projesi kapsamında planlanan kurslar için, kurs eğitmenlerinin istihdamına katkı sağlamak adına derneğe nakdi yardımda bulunulmasına ilişkin protokol kapsamında, nakdi yardım tutarının 2024 yılı için aylık 100 bin Türk Lirası olarak belirlenmesi ve dernek ile 5 yıllık yeni protokol yapılmasını içeren gündem maddesi oybirliği ile kabul edildi. Bir sonraki meclis toplantısının 2 Temmuz Salı günü saat 18.00’de yapılmasına karar verilmesinin ardından toplantı sona erdi.

(VOLKAN GÜNDÜZ) 
Son Eklenen Haberler