131019098
28 Ocak 2021, Perşembe

ALTO’YA İADE-İ ZİYARET

7 Ekim 2020, Çarşamba 06:09

     


Aliağa İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Rıfkı Kulaksız ve Aliağa Devlet Hastanesi Başkehimi Yalçın Koçyiğit, Aliağa Ticaret Odası (ALTO) yönetimine iade-i ziyarette bulundu.

ALTO binasında gerçekleşen ziyaretlerde İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Rıfkı Kulaksız ve Devlet Hastanesi Başkehimi Yalçın Koçyiğit’i ALTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Meclis Başkanı Adnan Saka, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hamdi Erdem, Yönetim Kurulu Üyeleri Şaban Atalan, Dr. Y. Kemal Aygün, Kemal Erim ve Abbas Gidici ağırladı.

Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette, Aliağa’nın ülke ve bölge ekonomisi için önemine ve bölgede hayata geçirilebilecek projelere değinilirken, bölgenin ekonomik, ticari ve sağlık altyapısının gelişimi hakkında da karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. ALTO Başkanı Ömer Ertürk ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Aliağa’nın gerek sağlık altyapısı gerekte huzur ve güveni için Oda olarak ellerinden geleni fazlasıyla yapacaklarını söyledi.

Akyüz’e hayırlı olsun ziyareti

Ayrıca, Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Meclis Başkanı Adnan Saka, Yönetim Kurulu Üyeleri Abbas Gidici ve Şaban Atalan geçtiğimiz günlerde göreve başlayan İlçe Milli Eğitim Müdürü Dr. Erdoğan Akyüz’ü ziyaret etti. Ertürk, Akyüz’e yeni görevinde başarılar diledi. Ziyarette ilçedeki eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu. Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Dr. Erdoğan Akyüz ise nazik ziyaretlerinden dolayı Aliağa Ticaret Odası yönetimine teşekkür etti.

(SERKAN SELİNGİL)  
Son Eklenen Haberler