131019098
20 Ocak 2021, Çarşamba

“HASTANEMİZ EN İYİ HİZMETİ VERMEYE DEVAM EDECEK”

22 Temmuz 2020, Çarşamba 06:49

     


Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Aliağa Devlet Hastanesi’nin Yeni Başhekimi Uzm. Dr. Yalçın Koçyiğit’i ziyaret etti. Acar, ziyarette yaptığı konuşmada; “Yeni Başhekimimiz Yalçın Koçyiğit ile hastanemiz mevcut imkânlarla en iyi hizmeti vermeye devam edecektir” dedi.

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Aliağa Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Uzm. Dr. Yalçın Koçyiğit’i makamında ziyaret ederek başarılar diledi. Başkan Acar, Aliağa Devlet Hastanesi’nin eski Başhekimi Uzman Dr. Ali Fuat Yalvaç’ın yerine atanan ve daha önce Bergama Devlet Hastanesi’nde Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan Uz. Dr. Yalçın Koçyiğit ile her zaman Aliağa için ortak çalışma iradesinde olduklarını ifade etti.

Acar: “Hastanemizi en kaliteli hale getirmek için birlikte çalışacağız”

Başkan Acar, pandemi sürecinde Aliağa Devlet Hastanesi’nin başarılı bir çalışma yürüttüğünü ifade ederek “Yeni Başhekimimiz Yalçın Koçyiğit ile hastanemiz mevcut imkânlarla en iyi hizmeti vermeye devam edecektir. Bizim de en büyük arzumuz budur. Bu bir bayrak yarışıdır. Aliağa halkımıza hizmet üretmek ve hastanemizi en kaliteli hale getirmek için sayın başhekimimiz ile birlikte çalışacağız. Her zaman yanlarında, destekçileri olacağız. Aliağa halkımızın beklentileri de bu yönde. Hastanemizde çalışan tüm personelimiz ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar. Biz de her zaman destekçileri olmaya devam edeceğiz. Başarılar diliyorum. Hayırlı olsun” dedi.

Koçyiğit: “Hizmeti daha ileri seviyeye çıkaracağız”

Daha önce Bergama Devlet Hastanesinde Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan Uzm. Dr. Yalçın Koçyiğit, Aliağa’da çalışmaktan dolayı memnun olduğunu belirterek, “ Devlet Hastanemizde görev yapan hekimlerimiz ile en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Yeni gelecek arkadaşlarımızla da bu hizmeti daha ileri seviyeye çıkaracağız.” diye konuştu.

(DERYA SÜNER)  
Son Eklenen Haberler