131019098
13 Ağustos 2022, Cumartesi

Sürekli: Gençler arasında da AK Parti 1’inci sırada

1 Temmuz 2022, Cuma 09:37

     


AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Gönül Seferberliği Programı kapsamında Menemen'de vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Sürekli burada yaptığı konuşmada “Gençler arasında da AK Parti 1’inci sırada ve 2023’e gençlerimizle yürüyoruz." ifadelerini kullandı.

AK Parti İzmir İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre Sürekli, Gölcük Mahallesi'nde düzenlenen mahalle buluşması etkinliğe katıldı. Açıklamada görüşlerine yer verilen Sürekli, gençliğin "Z Kuşağı" adı altında ötekileştirilmesinin doğru olmadığını, gençlerin her şeyin farkında olduğunu belirtti. Sürekli, "Cumhurbaşkanımızın da söylediği gibi 'Z Kuşağı' değil Teknofest Kuşağı var. Teknofest Kuşağı aydın, zeki ve feraset sahibi bir kuşaktır. Bunu Adana’da gerçekleştirdiğimiz muhteşem şölende gördük. Gençler bizimle birlikte düşünüyor, üretiyor. Ben Teknofest gençliğine inanıyorum ve güveniyorum. Gençler arasında da AK Parti 1’inci sırada ve 2023’e gençlerimizle yürüyoruz." ifadelerini kullandı.

Memurun, işçinin ve emeklinin enflasyon karşısında ezilmemesi için yeni önlemlerin alındığını vurgulayan Sürekli, şunları kaydetti:"Cumhurbaşkanımız her zamanki gibi somut ve net ifadelerle vatandaşlarımızın karşısına çıktı. Yapılacak iyileştirmeleri, ek bütçenin neden yapıldığını anlattı. Bu konuda da dezenformasyonlar yapıyorlar, yalancılar yalanlarına devam ediyor. Bıkmadan usanmadan yalan söylüyorlar ama milletimiz gerçekleri görüyor. Ek bütçe, ülkemizdeki sıkıntılardan, para kaynağının tükendiğinden değil enflasyondan dolayı ödenek miktarlarının artırılması gerektiğinden dolayı yapıldı. Elhamdülillah kaynağımız var. İşçiye, memura verecek de yatırım yapacak da kaynağımız var. Çalıştık üretiyoruz, çalışmaya devam edeceğiz."

AA







 
Son Eklenen Haberler