131019098
5 Ağustos 2021, Perşembe

İZSU’NUN ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

2 Nisan 2021, Cuma 06:24

     


CHP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan, İZSU’nun ilçedeki çalışmalarını yerinde inceledi. Oğuzhan, Aliağa Yörükler Derneği’ni de ziyaret etti.

CHP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan, Aliağa’nın mahallelerinde devam eden İZSU çalışmalarını yerinde incelemek için Çaltılıdere ve Hacıömerli’ye gitti. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Oğuzhan, “Çaltılıdere Mahallesi’nin ömrünü yitirmiş içme suyu şebekesinin yaklaşık 2 km olan kısmını değiştirme çalışmasına başlayan, Hacıömerli Mahallesi içme suyu şebekesi ve branşman nakillerini birlikte tamamlayan ve içme suyu şebekesini devreye alan İZSU çalışmalarını yerinde gördük. Emeği geçenlere teşekkür ediyor, köylerimize hayırlı olsun diyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yörükler derneğine ziyaret

Mahalle gezilerinin ardından Aliağa Yörükler Derneği’nin yeni Başkanı Tuncay Narşap’ı makamında ziyaret eden Oğuzhan, “Aliağa Yörükler Derneği’nin yeni seçilen başkanı ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretine gittik. Yörük kültürümüzün güzellikleri hakkında samimi bir sohbet gerçekleştirdik. Kendilerine konukseverlikleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.” Dedi.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler