22 Haziran 2024, Cumartesi

Ünal: “Ahlaklı belediyeciliğin en iyi örneği olmak için çalışacağım”

3 Şubat 2024, Cumartesi 06:17

     


Yeniden Refah Partisi’nin Aliağa Belediye Başkan Adayı Hür Erdem Ünal, partilerinin ilkeleri olan adil düzen ve ahlaklı belediyeciliğin Aliağa’da da en iyi örneği olmak için var gücüyle çalışacağını söyledi.

Yeniden Refah Partisi Aliağa İlçe Başkanlığı’nda Aday Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Yeniden Refah Partisi İzmir İl Yönetimi, Aliağa İlçe Başkanı Hüseyin Eryılmaz, parti ilçe yöneticileri ile Yeniden Refah Partisi’nin Aliağa Belediye Başkan Adayı Hür Erdem Ünal hazır bulundu. Toplantının açılış konuşmasını yapan Yeniden Refah Partisi Aliağa İlçe Başkanı Hüseyin Eryılmaz, Hür Erdem Ünal’a çıkmış olduğu yolda başarılar diledi.

“Fikir ayrılıkları sebebiyle AK Parti’den istifa ettim”

Eryılmaz’ın ardından açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Aliağa Belediye Başkan Adayı Hür Erdem Ünal, siyasi hayatına 2003 yılında, AK Parti’de belediye meclis üyesi adayı olarak başladığını belirterek, “Gençlik kolları ve ana kademede bir çok farklı görevde bulunduktan sonra fikir ayrılıkları sebebiyle yaklaşık 1 sene önce Ak Parti’den istifa ettim. 2023 Genel Seçimleri’nden sonra Yeniden Refah Partisi saflarına katıldım.” Dedi.

“Hizmet aşkıyla doluyum”

15 yıllık belediyecilik tecrübesi olduğunu ifade eden Hür Erdem Ünal, “35 yıldır ikamet ettiğim, çocukluk ve gençlik yıllarımı geçirdiğim, her bir köşesinde anılarımın olduğu, havasını soluduğum ve yürekten sevdiğim Aliağa’nın gelişimine, büyümesine, değişimine tanık olan bir kardeşiniz olarak karşınızda bulunuyorum. Siyasetin insanlara hizmet üreten bir araç olduğu bilinciyle yine insan odaklı düşünen bir parti içerisinde görev alarak, Aliağa’nın bu değişim ve gelişim serüveni içerisinde yer aldım ve bu önemli kente katkı koymaya çalıştım. ‘Halka hizmet, Hakk'a hizmettir’ anlayışını yolunda ışık kabul eden değerli partimizin bir ferdi olarak hizmet aşkıyla doluyum.” İfadelerini kullandı.

“Birlikte yönetmenin erdemini tüm halkımızla paylaşacağız”

Partilerinin ilkeleri olan adil düzen ve ahlaklı belediyeciliğin Aliağa’da da en iyi örneği olmak için var gücüyle çalışacağını vurgulayan Yeniden Refah Partisi Aliağa Belediye Başkan Adayı Hür Erdem Ünal, açıklamasını şu ifadelerle sonlandırdı, “Aliağa gibi Türkiye’nin ekonomi, enerji ve sanayi anlamında gözbebeği bir ilçesinde bu inanç ve kararlılıkla hizmet üretmek, burada yaşayan insanlarımızın sorunlarını en aza indirmek, gençliğin enerjisini verimli şekilde kullanmak, doğru, adil, ahlaklı ve sürdürülebilir, pozitif gelişmeyi hayata aktarabilmek en öncelikli hedefim olacaktır. Birlikte yönetmenin erdemini tüm halkımızla paylaşacağız. Partimizin ilkeleri olan adil düzen ve ahlaklı belediyeciliğin Aliağa’da da en iyi örneği olmak için var gücümle çalışacağım.”

(VOLKAN GÜNDÜZ)

 

 

  
Son Eklenen Haberler