131019098
15 Ağustos 2022, Pazartesi

OĞUZHAN: “CHP OLARAK SEÇİME HAZIRIZ”

7 Temmuz 2021, Çarşamba 07:00

     


CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, aralarında CHP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan’ın da bulunduğu partisinin ilçe başkanları bir araya geldi. Özlem Şan Oğuzhan toplantı sonrasında yaptığı açıklamada, “CHP olarak seçime hazırız” dedi.

Normalleşme sürecinin başlamasıyla siyasi partiler de çalışmalarına hız verdi. CHP’de önemli bir toplantı gerçekleştirdi. CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, aralarında CHP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan’ın da bulunduğu ilçe başkanları ile kahvaltıda bir araya geldi. Tarihi Asansör’de gerçekleşen ve yaklaşık 3 saat süren toplantıda parti içi konular masaya yatırıldı.

Üyelik çalışması talimatı

İl Başkanı Deniz Yücel’in ilçe başkanlarına üyelik çalışmalarına hız vermeleri konusunda talimat verdiği, mahalle mahalle üye tespiti yapmalarını ve hangi mahallede üye konusunda eksiklik varsa ağırlık vermelerini istediğini belirttiği aktarıldı.

Özlem Şan Oğuzhan, “Aliağamızda yaptığımız çalışmaları anlattık”

Öte yandan Yücel’in, İzmir’de yakın zamanda farklı illerdeki milletvekillerinin katılımıyla genişletilmiş bir saha çalışması yapılacağını aktardığı öğrenildi. Toplantıda ilçe başkanlarının da ilçelerinde yaptıkları çalışmaları tek tek anlattığı belirtildi. Konuyla ilgili açıklamada bulunan CHP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan, “Pandemi döneminden önce rutin olarak devam eden ilçe başkanları toplantılarımızdan birini normalleşmenin başlamasıyla yeniden başlattık. Toplantıda ilçemizde yapığımız çalışmaların raporlarını teker teker sunma imkanımız oldu. Her an seçime hazır olduğumuzu kanıtladığımız verimli bir toplantı oldu. Biz de Aliağamızda yaptığımız çalışmaları anlattık. CHP olarak seçime hazırız. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler