19 Haziran 2024, Çarşamba

Kavaklıoğulları: “Kentleri gençler yönetecek”

8 Şubat 2024, Perşembe 07:00

     


CHP’den Aliağa Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan Ilgın Kavaklıoğulları, partisinin belediye başkan adayı Çağatay Güç’le Aliağa Belediyesi’nde özlenen sosyal belediyecilik anlayışını geri getireceklerini belirterek, “Kentleri gençler yönetecek” dedi.  

CHP Aliağa İlçe eski yöneticisi Ilgın Kavaklıoğulları, partisinden Aliağa Belediye Meclis Üyeliği için aday adayı olmuş, partili gençler de gençlik kollarının içinden gelen genç aday adayını yalnız bırakmayarak destek vermişlerdi. Kavaklıoğulları, aday adaylığı başvurusunun ardından Ankara'ya giderek bir dizi ziyaret ve temaslarda da bulunmuştu.

“CHP’NİN VEFAKÂR GENÇLERİ OLARAK…”

Kavaklıoğulları, gelinen süreçte değerlendirmelerde bulundu. 25 Kasım’da, çok erken yaşlardan beri tüm gücüyle hizmet ettiği Cumhuriyet Halk Partisi'nin bir üyesi olarak Aliağa Belediye Meclis Üyeliği görevine talip olduğunu hatırlatan Ilgın Kavaklıoğulları, “Biz CHP’nin vefakâr gençleri olarak; havanın sıcağı, soğuğu demeden, saat erken, geç diye düşünmeden vinçlerin üzerinde, merdivenlerin tepesinde bayrak astık. Kapı kapı, mahalle mahalle gezip afiş astık, broşür dağıttık. İlçemizin yaşlısının, gencinin yüreğine dokunmaya çalıştık. Güzel vatanımız Türkiye’nin neresinde bir felaket olsa gözümüz oradan başka yeri görmedi, yardıma koştuk. Bizler hep ‘CHP varsa herkes için var’ sözüyle hareket ettik.” Dedi.

“ALİAĞA GÜCÜNE ‘GÜÇ’ KATACAK!”

Meclis üyeliğine aday adaylığını açıklamasının ardından yeniden çalışmalara başlayıp birçok temasta bulunduğunu kaydeden Ilgın Kavaklıoğulları, “Parti yöneticilerimizle, milletvekillerimizle, il ve ilçe parti yönetimimizle, yerel yönetimde görevde olan ve görev almış büyüklerimizle, değerli halkımızla birçok temasta bulundum. Aliağa’ya neler katabileceğimizi, projelerimizi ve her şeyden önce Aliağa sevgimizi anlattım. CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı olarak belirlenen Çağatay Güç’le birlikte Aliağa Belediyesi’nde özlenen sosyal belediyecilik anlayışını geri getireceğimize inancım tam. ‘Kentleri gençler yönetecek’ sloganıyla çıktığımız bu yolda partimizin Aliağa’daki aday adayları listesindeki en genç aday adayı olarak değerli genç yol arkadaşlarım ve Aliağa halkından aldığım destek için teşekkür ediyorum. Aliağa gücüne ‘güç’ katacak!” ifadelerini kullandı.

(VOLKAN GÜNDÜZ) 
Son Eklenen Haberler