131019098
12 Nisan 2024, Cuma

Saadet Partisi ziyaret turunda

26 Aralık 2022, Pazartesi 07:00

     


Saadet Partisi (SP) Genel İdare Kurulu Üyesi Doç. Dr. Bekir Gündoğmuş, Saadet Partisi Aliağa İlçe Başkanı Mahmut Koç ve partinin ilçe yönetiminin de katılımıyla Aliağa’da ziyaretlerde bulundu.

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Doç. Dr. Bekir Gündoğmuş ve Saadet Partisi Aliağa İlçe Başkanı Mahmut Koç, beraberindeki parti yöneticileri ile birlikte Aliağa Ticaret Odası’nı ve Aliağa Engelliler Rehabilitasyon Derneği’ni ziyaret etti. Aliağa Ticaret Odası’na yapılan ziyarete, Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk ve Yönetim Kurulu Üyesi Emin Gürkan ev sahipliği yaptı. Karşılıklı sohbet havasında gerçekleşen ziyarette Aliağa’nın ülke ve bölge ekonomisi için önemi ile bölgenin ekonomik ve ticari sorunları hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

“Engellerin kaldırılması için mücadele edeceğiz”

Aliağa Ticaret Odası’na yapılan ziyaretin ardından Aliağa Engelliler Rehabilitasyon Derneği’ni de ziyaret eden Saadet Partisi heyeti, dernek başkanı Musa Pala ve yönetimi ile engelli vatandaşların yaşadığı sorunları görüştü. Saadet Partisi (SP) Genel İdare Kurulu Üyesi Doç. Dr. Bekir Gündoğmuş, engelli bireylerin önlerindeki engellerin kaldırılması, toplumda özgürce, daha müreffeh bir hayat sürmeleri, her alanda adil ve eşit şartlara kavuşabilmeleri için parti olarak her daim mücadele edeceklerinin sözünü verdi.

(SAMİYE ÖZTÜRK)  
Son Eklenen Haberler