131019098
27 Ocak 2021, Çarşamba

“FORMANIN HAKKINI VERECEĞİZ”

11 Eylül 2020, Cuma 06:15

     


Belediye Başkanı Serkan Acar, Aliağaspor FK’nın antrenmanını ziyaret ederek etti. Aliağaspor FK formasının kendileri ve Aliağa halkı için çok değerli olduğunu söyleyen Acar, “Aliağaspor formasının hakkını sahada vereceğiz” dedi.

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi’nde 2020-2021 sezonuna Teknik Sorumlu Hakan Şapçı yönetiminde iddialı bir şekilde hazırlanan Aliağaspor FK, çalışmalarını sürdürüyor. Petkim Spor stadında ısınma ve esnetme hareketleriyle başlayan antrenman yaklaşık iki saat sürdü. Antrenman pas varyasyonlarının ardından koşu çalışmasıyla son buldu.

Acar: “Hepiniz ailemizin bir ferdi oldunuz”

Antrenmanı tribünden takip eden Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, antrenman sonunda sahaya inerek futbolcular ve teknik heyetle sohbet etti. Kazasız belasız bir hazırlık dönemi geçirilmesini dileyen Başkan Serkan Acar, “Bizler sizi burada ağırlamaktan çok mutluyuz. Hepiniz ailemizin bir ferdi oldunuz. Bu aile sizlerle, teknik ekibiyle, yöneticileriyle, taraftarıyla, belediyesiyle hep birlikte şampiyonluğa kavuşacaktır” dedi.

“Her daim yanınızda olacağız”

Aliağaspor FK formasının kendileri ve Aliağa halkı için çok değerli olduğunun da altını çizen Başkan Acar, “Aliağaspor formasının hakkını sahada vereceğiz. Bu yolda vereceğiniz mücadelede sadece iyi günde değil kötü günde de her daim yanınızda olacağız” dedi. Başkan Serkan Acar, yaptığı destek ve moral konuşmasının ardından futbolculara ve teknik ekibe baklava ikramında bulundu.

(SERKAN SELİNGİL)  
Son Eklenen Haberler