131019098
21 Nisan 2024, Pazar

ALTO’dan Kişilik Tipleri ve Zor İnsanlarla Çalışma Eğitimi

10 Haziran 2023, Cumartesi 06:47

     


Aliağa Ticaret Odası (ALTO), üyeleri ve çalışanlarına yönelik “Kişilik Tipleri ve Zor İnsanlarla Çalışma Eğitimi” düzenliyor.

Aliağa Ticaret Odası (ALTO), 2023 yılı için planlanan eğitimi takvimi kapsamında üyelerine ve çalışanlarına yönelik müşteriyle birebir ilişki kuran kişileri yöneten ve bunlara destek veren herkese hitap edecek “Kişilik Tipleri ve Zor İnsanlarla Çalışma Eğitimi” düzenliyor. Eğitim, 16 Haziran 2023 (Cuma) günü, saat 10.00’da Aliağa Ticaret Odası M. Ender Özer Seminer Salonu’nda düzenlenecek.

Başvurular için son gün 14 Haziran

Kurum içinde ve kurum dışında çalışanlar ile müşteriyle birebir ilişki kuran kişileri yöneten ve bunlara destek veren herkese hitap edecek eğitimde, zor insan profillerini tanıma, iletişim kurma yöntemlerini geliştirme, zor durumları yönetebilmek adına izlenmesi gereken yolları öğrenme ve geliştirme konuları etkileşimli olarak işlenecek. Böylece eğitim; açık bir iletişime, detaylı bir öğrenmeye ve kalıcı bir davranış değişikliğine katkı koymayı hedeflemektedir. Söz konusu eğitim, bilgi vermenin yanı sıra bir kişisel gelişim eğitimi olup, katılımcılarda konuya ilişkin temel davranış kalıplarının idrak edilmesini ve uygulamaya sokulmasını amaçlıyor. Eğitime başvurular 14 Haziran 2023 Çarşamba günü saat 17.30’a kadar Aliağa Ticaret Odası web sayfası üzerinden online olarak yapılabilecek.

(HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler