22 Haziran 2024, Cumartesi

Esnaf Odası indirim protokolü imzaladı

12 Aralık 2022, Pazartesi 06:57

     


Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Fizyo West Fizyoterapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi arasında protokol imzalandı. 0da üyeleri ve yakınları fizyoterapi hizmetlerinden yüzde 25 indirimle yararlanabilecek.

Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk ile Fizyo West Fizyoterapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi sahibi Ömer Kürşat Duygulu arasında indirim protokolü imzaladı. İmzalanan protokolle birlikte oda üyeleri yüzde 25 indirimle sağlık hizmetlerinden yararlanabilecek. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk, “Fizyo West Fizyoterapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi ile ilişkilerimiz her zaman iyi oldu. Merkezimizin açılışında da bulundum. Üyelerimiz ve yakınları esnaf kartlarını yanlarında bulundurmak kaydıyla bu merkezden yüzde 25 indirimli yararlanacak. Tüm esnaf ve sanatkarlarımıza hayırlı, uğurlu olsun.” İfadelerini kullandı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Fizyo West Fizyoterapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi sahibi Ömer Kürşat Duygulu ise “Merkezimizde fizyoterapi ve rehabilitasyon programları düzenliyorum. Bu protokol kapsamında Esnaf Odamızın üyeleri ve birinci dereceden yakınlarına protokol kapsamında indirimli hizmet vereceğiz. Güncel tutar üzerinden yüzde 25’lk bir indirimimiz olacak kendilerine. Merkezimizde fizyoterapi hizmetleri, manuel terapi, tamamlayıcı tıbbi uygulamalar ve medikal uygulamalar gibi hizmetler vermekteyiz. Merkezimde randevuyla çalışıyorum. Tedavi olmak isteyen vatandaşlarımız bir gün öncesinden randevu almalıdır. Telefon numaramız 0544 538 14 95, ınstagram adresimiz; fizyowest, arattıklarında bize ulaşabilirler. Merkezimde ön görüşmelerimiz ücretsiz yapılıyor. Adresimiz Atatürk Mahallesi, İnönü Caddesi, 356 Sokak, No 16, Kat 2, Daire 19, MYVİSTA OFFİCE 2, Cumartesi Pazarı Karşısı.” Dedi.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler