131019098
29 Temmuz 2021, Perşembe

“YENİ DÖNEM ÜLKEMİZ VE İZMİRİMİZ İÇİN HAYIRLAR GETİRECEK”

11 Şubat 2021, Perşembe 06:19

     


AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli; 22 Şubat'ta gerçekleştirilecek İl Olağan Kongresi öncesinde önemli mesajlar verdi. Sürekli açıklamasında, “Yeni dönem ülkemiz ve İzmirimiz için hayırlar getirecek” ifadelerini kullandı.

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli; 22 Şubat'ta gerçekleştirilecek İl Olağan Kongresi öncesinde önemli mesajlar verdi. Kongre hazırlıklarının titizlikle sürdürüldüğünü belirten Sürekli, 2021 yılının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından “Reform Yılı” ilan edildiğini hatırlatarak; “Bizim için üretmenin, çalışmanın istisnası ve molası yok. Yeni yıl, yeni dönem heyecanı ile yolumuza devam edeceğiz. Pandemi önlemlerini de alarak kongre hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Her dönemeçte, millete hizmet yolculuğunun, bu kutlu davanın bir ferdi olmanın gururuyla yenileniyor ve büyüyoruz. Yeni dönem; inşallah, ülkemiz ve İzmirimiz için hayırlar getirecek.” diye konuştu.

“Yoğun katılım bekliyoruz”

22 Şubat Pazartesi günü saat 12.00’de Halkapınar Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek kongreye, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılması bekleniyor. 572 delege ile yapılacak kongreye, aday olarak giden İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “İzmir, Cumhurbaşkanımız ve Genel Merkezimiz nezdinde özel bir şehir. Bu her zaman böyle oldu. Her zaman bir ayakları İzmir’deydi. Kongremize Cumhurbaşkanımız katılacaklar. Ayrıca; delegelerimizin katılımını da eksiksiz bekliyoruz. Birlik, beraberlik içinde; görev dönemimiz boyunca yaptıklarımızı sunacak, yeni dönem hedefimizi belirleyeceğiz. Bizim hedefimiz ve duruşumuz belli. Büyük ve Güçlü Türkiye, kalkınan, mutlu bir İzmir. Bu hedefte çalışmaya devam edeceğiz.”

“Birbirinden değerli başvurular alıyoruz”

AK Parti çatısı altında yönetici olarak hizmet etmek isteyen birbirinden değerli başvurular aldıklarını söyleyen İl Başkanı Kerem Ali Sürekli; “Bu gerçekten onur verici bir tablo. Yönetimde yer almak, taşın altına elini koymak isteyen, gece gündüz hizmete talip olan arkadaşlarımız var. Her bir birbirinden değerli, nitelikli ve heyecanlı. Yüzlerce başvurudan 50 asli, 25 yedek olmak üzere yönetim listesi oluşacak. Yönetimde olamayanlarla da birlikte yol yürüyeceğiz. Ancak, hatırlatmak isterim ki bizim yolumuzda; kişisel menfaat, koltuk sevdası yoktur. Her birimizin düsturu davamıza ve milletimize hizmetkârlıktır. İçerde yahut dışarıda, hangi sıfatla olursa olsun, bu düsturla çalışmanın birbirinden farkı yoktur. İnşallah, kongremiz tek vücut olarak gerçekleştirecek, heyecanımızı tazeleyerek yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

(HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler