16 Temmuz 2024, Salı

Burak Uçar, “Sorunların çözümü için ekibimiz var”

16 Aralık 2023, Cumartesi 06:08

     


CHP Aliağa Belediye Başkan Aday Adayı Burak Uçar, ilçedeki basın mensupları ile bir araya geldi. Uçar, iki yıldan beri sorunların tespiti ve hızlı çözümler konusunda çalışan bir ekibi olduğunu söyledi.

2024 Yerel Seçimleri’nde Aliağa Belediye Başkanlığı için CHP’den aday adayı olan Burak Uçar, ilçedeki basın mensupları ile kahvaltıda buluştu. Karşılıklı sohbet havasında geçen toplantıda basın mensuplarının sorularını cevaplayan Uçar, aday adayı olmaya nasıl karar verdiğini açıkladı. Uçar, gençlik yıllarından beri CHP’ye gönüllülük esasıyla bağlı olduğunu, seçim kampanyalarında ve sandık kurullarında görev aldığını vurgulayarak, “Aliağa’yı yönetmeye bir anda karar vermedik. Bu, yıllardan beri yaşadığımız kentimizdeki sorunlar, adaletsizlik, haksızlık ve liyakatsizlik gibi temel hataların neticesinde ortaya çıktı” diye konuştu.

“Aliağa seçmeni bilinçli”

İki yıldan beri sorunların tespiti ve hızlı çözümler konusunda çalışan bir ekibi olduğunu ifade eden Burak Uçar, “Uzmanlar, akademisyenler, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve kanat önderlerinden oluşan bir istişare ekibimiz var. Her şeyden önce bilinçli bir Aliağa seçmeni var. Bu süreçte şeffaf belediyecilik anlamında bizi denetleyecek Aliağalılar var” ifadelerini kullandı.

(VOLKAN GÜNDÜZ) 
Son Eklenen Haberler