14 Haziran 2024, Cuma

Kılıçdaroğlu 3 gün boyunca İzmir’de

23 Eylül 2022, Cuma 06:44

     


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Seferihisar’da gerçekleştireceği kamp için dün İzmir’e geldi. 3 gün sürecek olan kampta ülke gündemindeki konuların değerlendirileceği öğrenildi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grubunun 27. Dönem 5. Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı’na katılmak üzere dün İzmir’e geldi. Seferihisar’da bulunan Royal Teos Termal Otel'de gerçekleştirilecek olan toplantı bugün başlayacak. 10.30-11.00 saatleri arasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu basın mensupları ile bir araya gelerek açıklamalarda bulunacak. Basın toplantısının ardından İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer açılış konuşmasını gerçekleştirecek. Soyer’in ardından ise CHP TBMM Grup Başkanvekilleri konuşma yapacak. Programın açılış bölümünde CHP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan da yer alacak.

Milletvekilleri görüş ve önerilerini aktaracak

Toplantı yarın (Cumartesi) ise 10.00-12.30 saatleri arasında milletvekillerinin görüş, öneri ve değerlendirmeleri ile başlayacak. Öğle yemeğinin ardından 14.00-16.00 saatleri arasında milletvekilleri görüş ve önerilerini aktarmaya devam edecek.

2022 Avrupa Ödülü takdim törenine katılacak

16.00-17.00 saatleri arasında ise CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu değerlendirmelerde bulunacak. Kılıçdaroğlu 20.00’da, İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi tarafından verilecek olan 2022 Avrupa Ödülü takdim törenine katılacak. Kılıçdaroğlu’nun pazar günü de Konak’ta bir geri dönüşüm merkezinin açılış törenine ardından da Gaziemir’de açılış törenine katılması bekleniyor.

(HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler