131019098
30 Kasım 2023, Perşembe

Şükrü Torlak, İYİ Parti İlçe Başkanlığına aday

29 Ekim 2022, Cumartesi 06:30

     


İYİ Parti Aliağa İlçe Başkanlığı’nda ilçe sekreterliği görevini üstlenen Şükrü Torlak, İYİ Parti Aliağa İlçe Başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Aliağa İlçe Başkanı Yavuz Adar, partisinden milletvekili aday adayı olacağını açıklayarak yapılacak ilçe kongresinde başkanlığa aday olmayacağını duyurmuştu. Bunun üzerine İYİ Parti Aliağa İlçe Başkanlığında ilçe sekreterliği görevini üstlenen Şükrü Torlak, İYİ Parti Aliağa İlçe Başkanlığı için adaylığını açıkladı. İlçe binasında yapılan açıklamaya partililer katılım gösterdi.

“Daima sahalarda olduk”

Adaylığını açıklayan Şükrü Torlak, “Aliağa ilçe başkanlığına adaylık süreci her ne kadar resmî olarak başlamasa da İl Başkanımız Sayın Hüsmen Kırkpınar ve İlçe Başkanımız Sayın Yavuz Adar'ın İzmir milletvekili aday adayı olacaklarını açıklamalarından dolayı öncelikle kendilerine çıkmış oldukları bu yolda başarılar diliyor, üzerimizdeki emeklerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. İlçe sekreterliği görevine geldiğim günden bu yana daima sahalarda olduk. İlçemize ve şehrimize hizmet etme onurunu doyasıya hep beraber yaşadık. Aliağa Petrokimya tesislerinin emekçilerinin ve emeklilerinin hep yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. İşverenlerinin sorunlarını biliyoruz ve çözmek için her türlü katkıyı vereceğiz. Aliağa’nın çevre sorunlarını çözmek için STK ve diğer tüm kurumlarıyla iş birliğine ve hizmete hazırız. İYİ Parti iktidarında halkımızla birlikte canımızı, kanımızı esirgemeden tüm köy ve mahallerin, tüm sorunlarını bilerek çözümü için gece gündüz çalışma azim ve kararlılığındayız. Parti mensuplarımız ile beraber Aliağa hizmetinde birer nefer olarak çalışacak ve bu arkadaşlarımızın liyakatleri ölçüsünde Aliağa yerel yönetimlerinde yer alabilmesi için bir ilçe ve örgüt başkanı olarak söz veriyorum, Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendinin çizdiği yolda ilerlemek felsefemiz olacaktır.” dedi.

“Aliağa İYİ olacak, İzmir İYİ olacak”

Partilerini Aliağa’da birinci parti yapmak için çalışacaklarını belirterek sözlerine devam eden Torlak, “İzmir ilinin Aliağa ilçesi şampiyonlar ligi statüsünde olduğu için hem genel seçimlerde birinci parti yapmak hem de bu süreçte yerel seçimlerde Millet İttifakı’ndan olacak olan adayımızın kazanması için tüm İYİ Partili ailemle beraber tüm gücümüzle çalışacağımıza eminim. Aliağa halkının gönlüne dokunmuş olmanın, onların gönlünde yer edinmiş olmanın huzuruyla şimdi ilçe ve ilde yapılacak olan başkanlık seçimlerinde tüm dava arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Aliağa ilçe başkan adaylığı için çıktığım yolda, bu güne kadar şahsıma destek veren başta parti büyüklerimize, ilçe, il yöneticilerimize ve gece gündüz yanımda olan Aliağa İYİ Parti aileme en kalbi duygularımla şükranlarımı sunuyorum. Demokratik, şeffaf ve ulaşılabilir bir yönetim anlayışı ile bu sorumluluk duygusu içinde canla başla çalışmak için ilçe başkanı adayı olduğumu sizlerin huzurunda açıklamak istedim. Partimize ve milletimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim. Şimdi Aliağa’ya, İzmir’e hizmet etme vakti. Aliağa İYİ olacak, İzmir İYİ olacak. İYİ ki varsınız. Ne Mutlu Türküm Diyene ”ifadelerini kullandı.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler