131019098
19 Ekim 2021, Salı

ALİAĞASPOR FK, ANTALYA’DA KAMPA GİRDİ

24 Mart 2021, Çarşamba 06:00

     


Türkiye Futbol Federasyonu’nun, Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi’nin (BAL) başlama takvimini 17 Nisan olarak açıklamasının ardından hazırlıklarını daha da yoğunlaştıran Aliağaspor FK, Antalya’da 11 günlük kampa girdi.

Lig öncesi hazırlıklarını Teknik Sorumlu Hakan Şapçı yönetiminde ara vermeden sürdüren Aliağaspor FK, pandemi nedeniyle liglerin ertelenmesi sürecinde de çalışmalarına devam etti. Ara transfer döneminde geçtiğimiz günlerde 9 futbolcuyu da renklerine bağlayan sarı siyahlı ekip toplam 26 oyuncusu ve teknik kadrosu ile beraber Antalya’da hazırlıklarına devam edecek. Sarı siyahlı ekip 11 günlük kamp süresince önemli takımlarla dört hazırlık maçı yapacak, teknik ve fiziki antrenmanlarına devam edecek.

ŞAPÇI: “DAHA DA İYİ OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Liglerin başlama tarihinin açıklanmasıyla beraber takım olarak heyecanlarının ve isteklerinin arttığını belirten Aliağaspor FK Teknik Sorumlusu Hakan Şapçı, “11 günlük kamp için Antalya’dayız. Sezon hazırlıklarımızı hiç aksatmadan sürdürdük. Kamp süresince Aydın Yıldız spor, Ünye1957 Spor, Demre Belediyespor ve Ordu Spor ile birlikte toplam 4 hazırlık maçı yapacağız. Bütün teknik ekibimiz ve eksiksiz kadromuz ile 17 Nisan’da lige en hazır halimizle başlamak için çalışıyoruz. Kamp dönüşünde müsabaka fikstürlerinin açıklanmasına göre Aliağa’da 1 ya da 2 hazırlık maçı daha yapacağız. Bütün bu süreç boyunca bizlere desteklerini hiç esirgemeyen Aliağa Belediye Başkanımız Serkan Acar’a ve Kulüp Başkanımız Kamil Önal’a çok teşekkür ediyorum.” dedi.

(SERKAN SELİNGİL)  
Son Eklenen Haberler