131019098
22 Ekim 2021, Cuma

HAMİT ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

25 Haziran 2021, Cuma 06:14

     


Aliağa Fenerbahçeliler Derneği’nde seçim heyecanı yaşandı. Yapılan seçim sonucunda mevcut başkan Hamit Erdem güven tazeledi.

Pandemi koşulları gereği ertelenmek zorunda kalınan Aliağa Fenerbahçeliler Derneği’nin 8. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Tek liste ile seçime giren Hamit Erdem, yeniden başkan seçildi. Yeni yönetim kurulu şöyle oluştu: Hamit Erdem, Ali Fuat Yaşar, Arkun Ünsal, Serkan Ardıç, Gökhan Karataş, Ali Serkan Sarol, Ümit Faydalı, Cantaş Şirin, Faruk Keskin, Müslüm Süngü.

“Tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım özveriyle çalıştılar”

Hamit Erdem, seçimde yaptığı konuşmada “Bu toplantıda sportif ve sosyal aktivitelerimizle ilgili çok şey anlatmayacağım. Fenerbahçemizin oynadığı futbol, flash transferlerden bahsetmeyeceğim. Geçmiş şampiyonluklarımız, Fenerbahçe’nin büyüklüğü, futbolda ve basketbolda hangi efsane başarılara ulaştığımızdan da bahsetmeyeceğim. Bunların çoğunu olanı, olmayanı zaten sizler biliyorsunuz anlatmamıza gerek yok. Bizler derneği 2006 yılında kurduk ve ilk olağan genel kurul toplantısını 2006 yılında gerçekleştirdik. O günden bugüne üyelerimizden ölüm nedeniyle ayrılanlarımız oldu. Vefat eden tüm üyelerimize Yüce Allahtan Rahmet ve mağfiret diliyoruz. Kabir azabı çekmesinler, mekanları cennet olsun, peygamberimize komşu olsunlar inşallah. 2018-2021 döneminde birlikte görev aldığımız yönetim kurulu denetim kurulu ve diğer arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim. Tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım özveriyle çalıştılar, derneğin sorunlarıyla ve aktiviteleriyle ilgilendiler, dernek yönetim kurulu toplantılarına katılım sağladılar, kararların alınmasında önder uygulamasında ise asker oldular. Görev alan arkadaşlarım Ufuk Dağdeviren, Arkun Ünsal, Ali Fuat Yaşar, Serkan Ardıç, Ümit Faydalı, Gökhan Karataş, Ali Serkan Sarol, Cengiz Turan, Coşkun Tiktaş kardeşlerime vakitlerini bize ayırdıkları, Fenerbahçe için ter döktükleri, başarıyı kucaklamak için gönül birliği yaptıkları için kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.” Dedi.

“Umudumuzu kaybetmeyeceğiz”

Şampiyon olamadıklarının dile getirerek sözlerine devam eden Erdem, “Şampiyonluk yemeği de düzenleyemedik. Fakat yeni dönemde inşallah şampiyonluklar yaşayacağız ve bu geleneğimiz sürecek. Şampiyonluk yemeklerinin dışında orta düzey yemeklerle ve tek bir duyuruyla davetimize katılacak üyelerimizle yemekli toplantılar yapmayı, bir araya gelmeyi, Fenerbahçeli kardeşlerimizin birbirlerini daha fazla tanımasını, Fenerbahçeliliğin daha fazla çoğalmasını temenni etmekteyiz. Aliağa da yaklaşık 30 civarında kongre üyemiz bulunmaktadır. Bu üyelerimizin ve üyeliklerimizin artmasını temenni ediyoruz ve bu yolda çalışmalar yapacağız. Geçmiş dönemde olduğu gibi yeni dönemde de Fenerium tırını ayağınıza kadar getirerek alışveriş keyfinizi devam ettireceğiz. Lokal açalım dediğinizi duyar gibiyim. Ancak bu konu Aliağa da kilitli bir konu. Şanssız durumdayız. Alkol mekan alanı çok dar. Mekanlar dolu ve çalışıyor. Kimse devretmiyor. Devredenler uçuyor. Bu durumda şansımızın ve bahtımızın bol olmasını diliyoruz. Açıkça Belediyenin bir yardım elinin bize uzanmasının şart olduğunu görüyoruz. Bugüne değin tüm Belediye Başkanları Fenerbahçeli oldu ve derneğimizin üyeleri oldular. Fakat bu yönde maalesef bize çok yardımcı olmadılar ya da onlara haksızlık etmeyeyim yardımcı olmaları mümkün olmadı. Böyle söylemek doğru olur. Ancak ne olursa olsun bu yöndeki çalışmalarımızdan asla taviz vermeyeceğiz ve umudumuzu kaybetmeyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler