26 Mayıs 2018, Cumartesi

ÖZSÜT FIRIN HİZMETE AÇILDI

8 Temmuz 2017, Cumartesi 06:30

     


Aliağa Sanat Sokağı’nda hizmet veren Özsüt Cafe yemek menüsünü Özsüt Fırın adlı konseptiyle hizmete açtı.

Aliağa’nın önde gelen isimlerinin katıldığı tanıtım yemeğinde, konuklar Özsüt Fırın’ın eşsiz lezzetlerinden tatma fırsatını yakaladı.

Eda Kılıç ve Seyfi Metin işletmeciliğinde 10 yıllık sözleşme imzalayarak, yeni yüzüyle hizmete devam eden ÖZSÜT Fırın, Türkiye çapında faaliyet gösteren ÖZSÜT markasının yıllardır sürdürdüğü kalitesine güvenerek hazırladığı menüsünü, Aliağalılarla buluşturacak.

Aliağa Özsüt Fırın, sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği seçenekleri ile, kurumsal eğitim almış mutfakta aşçı ve yardımcılarından oluşan 4 kişi, serviste çalışan 14 kişinin dâhil olduğu bir ekiple 200 kişiyi ağırlayabiliyor.

Bir buçuk ay süren tadilatın ardından arka bölümde bulunan ferahlığın hakim olduğu salonunu özel gün ve davetlere de açan Fırın, tüm konuklarına zengin içerikli bir menü ile yüksek kalitede hizmet sunmayı amaçlıyor. Ayrıca evlere servis imkânı da tanıyan ÖZSÜT, yaz günleri 09.00-24.00 arasında tüm lezzetlerini Aliağalı yemek severlere ulaştırmanın imkânını sağlıyor.

Aliağa halkına daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için hazırladıkları menüye güvenen işletme, yemeği seven, farklılık arayan tüm konuklarını bu menüyü tadıp, yorum yapmaya davet ediyor.

(EREN SARAN)  
Son Eklenen Haberler