17 Aralık 2018, Pazartesi

VEDA YEMEĞİYLE ALİAĞA’YA UĞURLANDI

22 Şubat 2018, Perşembe 06:28

     


Foça’dan Aliağa’ya terfien tayin olan Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş veda yemeği ile uğurlandı.

Geçtiğimiz günlerde İzmir’in 10 ilçesinin emniyet müdürlerinin yerlerinin değiştirildiği Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile görev yapmakta olduğu Foça’dan Aliağa’ya terfien tayin olan Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş veda yemeği ile uğurlandı. Uğurtaş’a hizmetlerinden dolayı teşekkür edildi ve plaket verildi.

Yasin Uğurtaş veda yemeğinde yaptığı konuşmada, “2,5 yıldır görev yaptığım Foça’dan Aliağa İlçesine atandım. Bu bir bayrak yarışı, mühim olan görevi layığı ile yapabilmek. Şu an bizler varız, bizden sonra bu görevleri başkaları yapacak gösterdiğiniz yakınlık ve sevgi için teşekkür ederim “ dedi.

Konuşmasının ardından Foça Kaymakamı Ali Çetin, Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Öztürk ve Foça’nın ilk kadın emniyet müdürü olan Gülcan Coşkun konuşma yaparak hizmetleri için teşekkür ederek Uğurtaş’a plaket takdim ettiler. Yemeğe baro üyeleri, hakimler, savcılar, siyasi parti ilçe başkanları ve üyeleri, garnizon komutanlığı, daire müdürleri ve ilçede görev yapan polisler katıldı.

(HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler