26 Mart 2019, Salı

EN GENÇ ADAYDAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A TEŞEKKÜR

14 Haziran 2018, Perşembe 06:36

     


AK Parti’nin en genç ve tecrübeli adayı Gündüzpolat, İzmirliler tarafından yaşı dolayısıyla sıcak karşılandığını vurgulayarak, “Bana partimizi sahada temsil etme hakkı verdiği için Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti İzmir’in en genç Milletvekili Adayı Fatma Nur Gündüzpolat, seçim çalışmalarına Kemalpaşa ve Bergama ziyaretleriyle devam etti. Bergama İlçesi’nde seçim programına esnaf ziyaretleriyle başlayan Gündüzpolat, ev ziyaretlerinin ardından Sanayi Sitesi ile programına son verdi. 20 yaşındaki genç aday Gündüzpolat, saha çalışmalarında vatandaşlar tarafından sıcak karşılandığını vurgulayarak, yaşından ve kadın olmasından dolayı halkın oldukça dikkatini çektiğini kaydetti. Gündüzpolat, “Sahada çalışmaya başladığım gün bir hanımefendiyle karşılaştım. AK Parti’nin milletvekili adayı olduğumu öğrenince ‘Ben sizin partiden değilim ama bu kadar küçük yaşta milletvekili adaylığına göstermiş olduğun özgüven ve cesaretten dolayı seni tebrik ediyorum. Siz benim şimdi fikrimi de değiştirdiniz’ dedi. Bana partimizi sahada temsil etme hakkı verdiği için Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“BİR HANIMEFENDİ BANA ‘FİKRİMİ DEĞİŞTİRDİNİZ’ DEDİ”

“AK Parti’yi sahada temsil etmek bizler için onurken halkımızın bizim gibi genç adaylara göstermiş olduğu ilgi bizi mutlu ediyor. Çalışma azmimiz artıyor” diye ifade etti. Genç aday Gündüzpolat, ”Gençlere seçme hakkının yanında seçilme hakkının da verildiğini, sahada eyleme dökerek gösteriyorum. Akranlarımıza, mecliste onların sesi soluğu olacağımızı gösteriyoruz. Ben ve yanımdaki meclis üyelerimizle birlikte sahada halkın merak ettiği ve çözüme ulaşmasını beklediği sorunlara dair çözüm üretmeye çalışıyoruz” dedi.

(HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler