17 Temmuz 2018, Salı

AKBULUT: “SERKAN ACAR KÖŞEYE SIKIŞTI”

10 Ağustos 2017, Perşembe 06:26

     


Ak Parti Aliağa İlçe Başkanı Yaşar Akbulut, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’ın Sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı videoda yer alan iddialarına yanıt verdi.

Serkan Acar’ın sosyal medya hesabı üzerinden “Yalanlar ve Gerçekler” başlığı ile hazırladığı videoya ilişkin bir açıklama yapan Yaşar Akbulut, “Serkan Acar Arazi Rantı ile ilgili 07 Ağustos 2017 Pazartesi tarihinde yaptığımız basın açıklamasına ve sorduğumuz sorulara cevap verememiş, iyice köşeye sıkışmıştır.” dedi.

‘Sen Ak Parti’ye ve yöneticilerine ve meclis üyelerimize çamur atamazsın!’

Videonun hepsinin yayınlanmadığını da belirten Akbulut, “Çok net söylüyorum; 4 senedir İlçe başkanıyım, ondan önce teşkilat başkanıydım, partimiz kurulduğundan bugüne kadar da parti içerisinde koşturdum. Hakkımda en ufak bir rant, elde ettiğim bir menfaat bul tüm kamuoyu ve halkın önünde senden özür dileyeceğim.” açıklamalarında bulundu. Açıklamasında Aliağa halkına seslenen Akbulut, Çalıtılıdere 461 parselde elde edilmek istenen rantı ve Serkan Acar’ın dahil olduğu diğer rant konularını açıkladığını, ilerleyen günlerde ise yeni belgelerle tekrar kamuoyunu bilgilendireceğini ifade etti.

(EREN SARAN)  
Son Eklenen Haberler