27 Mayıs 2019, Pazartesi

TSGI MÜHENDİSLİK’TEN YENİ ŞAKRAN ORTAOKULU’NA DESTEK

23 Nisan 2018, Pazartesi 06:12

     


Star Ege Rafineri Projesi’nin ana müteahhit firması TSGI Mühendislik’in Aliağa’daki okulları ile işbirliği sürüyor.

TSGI Mühendislik’in Aliağa Yeni Şakran Ortaokulu’na destekleri, bağışlanan 10 adet masaüstü bilgisayar seti bağışı ile başlamıştı. Yeni Şakran Ortaokulu Müdürü Ahmet Zeki Ege’nin TSGI Mühendislik Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Departmanı’na okulun bazı ihtiyaçlarından bahsetmesi üzerine, TSGI Mühendislik taşeronlarından IOT VITO Mühendislik İnşaat ve Taahhüt A.Ş. tarafından okula 6 adet ayaklı pano yardımında bulunuldu.

Bu bağışlara ek olarak, TSGI Mühendislik ile Birizmir Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Tic.Ltd.Şti.’nin destekleriyle yeni bir kurumsal sosyal sorumluluk projesine imza atıldı. İhtiyaç kapsamında okula 16 adet kamera kurularak, güvenlik önlemleri arttırıldı. Bu sistem sayesinde okul koridorları ve çevresi 7 gün 24 saat kayıt altına alınmış oldu.

Okul müdürü Ahmet Zeki Ege, bu kayıt sisteminin öğrencilerin güvenliği, okula giriş ve çıkışların takibi için önem arz ettiğini belirterek, TSGI Mühendislik ve Birizmir OSGB’ye katkılarından dolayı teşekkür etti. TSGI Mühendislik, IOT VITO A.Ş. ve Birizmir OSGB yetkilileri de Aliağa Yenişakran Ortaokulu’na verdikleri destekten dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

(VOLKAN GÜNDÜZ)  
Son Eklenen Haberler