131019098
26 Temmuz 2021, Pazartesi

YAVUZ ADAR: “BAŞKANIMIZIN İKTİDAR OLMA ENERJİSİYLE GERİ DÖNDÜK”

12 Haziran 2021, Cumartesi 06:32

     


İYİ Parti Aliağa İlçe Başkanı Yavuz Adar ve yönetimi, Ankara’ya giderek Genel Başkan Meral Akşener ve yönetimiyle parti genel merkezinde bir araya geldi. Adar yaptığı açıklamada, “Başkanımızın iktidar olma enerjisiyle Aliağa’ya geri döndük.” dedi.

İYİ Parti Aliağa İlçe Başkanı Yavuz Adar, İYİ Partili Aliağa Belediye Meclis Üyesi Sedat Sarı ve parti ilçe yönetimi, Ankara’ya giderek partilerinin grup toplantısı sonrasında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve yönetimini ziyaret etti.

“Genel başkanımızın selamını getirdik”

Ziyaret ile ilgili açıklamada bulunan İYİ Parti Aliağa İlçe Başkanı Yavuz Adar, “Daha önce yapmış olduğumuz bir ziyaret planıydı. Pandemiden ve kapanmadan dolayı ertelemiştik. Daha sonra Genel Merkezimiz bizi kabul etti ve gittik. Sayın Genel Başkanımıza Aliağa’yı anlattık. Bunun yanında yapmış olduğumuz çalışmaları ve yeni açtığımız internet sitemizi anlattık. Kendisini tekrardan İzmir’e ve Aliağa’ya beklediğimizi söyledik. İzmirli ve Aliağalı vatandaşlarımızın selamını ilettik. Önce Meclis Grup Toplantısı’na katıldık. Oradan genel merkezimize geçtik. Genel Merkezi’mizde Teşkilat Başkanımız Koray Aydın, Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Tolga Akalın, Genel Başkanımızın Başdanışmanı Aytun Çıray ve Grup Başkanvekilimiz Müsavat Dervişoğlu’nu ziyaret ettik. Genel Başkanımıza Aliağa Gemi Söküm Tesislerimizde hazırlanmış bir gonk hediye ettik. Grup Başkanvekilimize de bir gemi dümeni hediye ettik. Geminin dümeni emin ellerde düşüncesiyle. Genel Başkanımızın iktidar olma enerjisiyle Aliağa’ya geri döndük. Bunun enerjisiyle hem Aliağa’da Millet İttifakının iktidar olması hem de Türkiye’de Millet İttifakı’nın iktidar olması için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Aliağalı hemşerilerimize Genel Başkanımızın selamını getirdik.” Dedi.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler