20 Haziran 2018, Çarşamba

KILIÇDAROĞLU’NA ALİAĞA’DAN DESTEK

18 Haziran 2016, Cumartesi 06:47

     


Geçtiğimiz günlerde katıldığı şehit cenazesinde bir vatandaşın mermi kovanı atarak protesto ettiği CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na partisinin Aliağa ilçe başkanlığı ‘yanındayız’ mesajı verdi.

İzmir’deki şehit aileleri ve gaziler ile Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği iftar yemeğinde buluşmak üzere İzmir’e gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adnan Menderes Havalimanı'nda kalabalık bir partili grubu tarafından karşılandı. İzmir’in tüm ilçelerinden katılımın olduğu karşılama töreninde partililer Kılıçdaroğlu’na desteklerini dile getirerek ‘yanındayız’ mesajı verdi. CHP Aliağa İlçe Başkanı Özcan Durmaz ve beraberindeki partililer de Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu karşılama programına katılarak genel başkanlarına destek oldu.

Kendisinin karşı çıkmasına rağmen ve bu tür karşılamaları sevmemesine rağmen Kılıçdaroğlu’nu Adnan Menderes Havalimanı'nda kalabalık bir partili grubu ile karşıladıklarını söyleyen CHP Aliağa İlçe Başkanı Özcan Durmaz, “Genel Başkanımıza her zaman yanında olduğumuzu, feriştahları gelse bu saldırılarla bizi yıldıramayacaklarını, bizi geçmeden Genel Başkanımıza dokunamayacaklarını kendisine ilettik. Kendisi bu tür karşılamaları onaylamamasına ve sevmemesine rağmen biz ona desteğimizi göstermek adına böyle bir karşılama töreni yaptık” diye konuştu.

(VOLKAN GÜNDÜZ) 
Son Eklenen Haberler