19 Haziran 2019, Çarşamba

HELVACI ORTAOKULU MEZUNLARINI BULUŞTURUYOR

9 Ekim 2018, Salı 06:51

     


Aliağa’nın Helvacı Mahallesi’nde bulunan Helvacı Ortaokulu’nda, 1976-2018 yılları arasında mezun olan öğrencileri buluşturmak için bir etkinlik gerçekleştirilecek. Helvacı Ortaokulu Müdürü Hasan Gönç, 11 Ekim Perşembe günü yapılacak olan etkinliğe okulun tüm mezunlarını davet etti.

Helvacı Ortaokulu, 1976-2018 yılları arasında okuldan mezun olan öğrencileri şu an eğitim gören öğrencilerle bir araya getirmek için bir buluşma etkinliği düzenliyor. Okulun tarihinde ilk kez yapılacak olan etkinlik 11 Ekim Perşembe günü 12.00-16.00 saatleri arasında okul bahçesinde gerçekleştirilecek.

Helvacı Ortaokulu Müdürü Hasan Gönç, buluşma etkinliği hakkında yaptığı açıklamada, “Helvacı Ortaokulu mezunları 11 Ekim Perşembe günü okul bahçesinde buluşacak. Amaç eski mezunları okulda buluşturarak hasret gidermek, eski ve yeni mezunlar ile hala okulda eğitim gören öğrencileri kaynaştırmak, aile duygusunu pekiştirmek.” dedi.

Helvacı Ortaokulu’ndan 1976 yılında ilk mezun olanlardan 2018 yılına kadar mezun olanların ilk kez bir araya gelmelerinin çok önemli olduğunu vurgulayan Okul Müdürü Hasan Gönç, “Okulumuzun tüm mezunlarını 11 Ekim'de aramızda görmek bizi mutlu edecektir.” diye ekledi. Gönç, bundan sonra da her yıl Ekim ayının ikinci perşembe gününün geleneksel mezunlar günü olarak devam edeceğini söyledi.

(VOLKAN GÜNDÜZ)  
Son Eklenen Haberler